Товар з Китаю — датчик диму, ціна, відео

бездротової датчик диму
Багато дачники хоча б раз в житті спостерігали в своїх селищах пожежа. Це справжня трагедія для погорільців і реальна небезпека для їхніх сусідів, адже при порушенні правил будівництва вогонь може торкнутися будинку на інших ділянках.

датчик диму falcon-eye
Кожен власник нерухомості за містом повинен подбати про власну безпеку і встановити датчики диму. Дуже часто нещасні випадки відбуваються вночі, при вдиханні чадного газу сонливість у людини тільки посилюється, тому прокинутися від запаху диму самостійно практично неможливо.

працює від батарейок
Оглушливий сигнал датчика диму, який розбудив на ранній стадії загоряння, подарує вам безцінні хвилини на порятунок всієї родини і найважливіших речей. Фахівці рекомендують встановити прилади у всіх житлових кімнатах, коридорах, підвалах і горищах.

пожежний датчик matigard
В інтернет-магазинах Росії і України купити датчики диму не складе труднощів. Найбільшим попитом користуються бездротові моделі, розраховані на площу 10 кв. метрів. Усередині корпусу з пластика знаходиться чутливий елемент, антена для передачі сигналу, аудіоблок для сирени (гучність 85 дБ) і схема.

Не рекомендується встановлювати пристрій поряд з системою кондиціонування або опалювальним приладом. Крім того, помилкове спрацьовування сигналізації може бути з-за попадання прямих сонячних променів.

товар на сайті Аліекспресс
Вартість одного датчика від 800 до 2500 рублів, а для звичайного дачного будинку потрібно мінімум п’ять приладів. Безпека завжди обходиться дорого, але заощадити все ж можна. Наприклад, продавці на міжнародному сайті AliExpress пропонують аналогічні моделі датчиків всього за 220 рублів.

Прилад підходить для автономної роботи і підключення до пожежної сигналізації. Відразу після отримання замовлення багато покупців перевіряли працездатність датчика — в більшості випадків сигнал звучав тільки після сильного задимлення. Відключається пристрій шляхом вилучення елемента живлення.

датчик диму на Аліекспресс
Якщо для вас важлива чутливо датчика, що не вибирайте найдешевші моделі. На сайті AliExpress є пристрої трохи дорожче, наприклад, за 500 рублів. Основні відмінності: висока чутливість, наявність тестової кнопки і показує низький заряд. Продавці таких детекторів відповідально підходять до процесу доставки товару, тому в дорозі вони рідко ламаються через поганий упаковки.