Табу від колорадського жука — інструкція із застосування, прищепила використання, відео

ураження картоплі колорадським жуком
Саджаючи картоплю на своїй земельній ділянці, ми очікуємо найближчим часом отримати великий урожай. Але досить часто нам доводиться боротися за нього весь період дозрівання, буквально відбираючи майбутній картопля у ненажерливих комах. У таких випадках нам на допомогу приходять різні хімічні засоби і «бабусині рецепти», найчастіше вони малоефективні і шкідник їх навіть не помічає. Але на сучасному ринку інсектицидів є перевірений засіб, який може захистити урожай, це «Табу від колорадського жука».

Особливості складу і його застосування

інсектицид табу проти колорадського жука
Засіб продається в пластикових капсулах по 10 мл і великих ємностях, об’ємом 1 і 5 л. Активна речовина, що входить до складу препарату — імідаклоприд. Це високотоксичний інсектицид, гарантовано знищує комаха. При контакті з організмом жука воно викликає роздратування рецепторів центральної нервової системи комахи, параліч і конвульсії, і як наслідок — загибель протягом доби.

Обробка посадкової картоплі

картопля до і після обробки
Важливі етапи:

1. Ампула препарату розводиться в одному літрі чистої води. Отриманого розчину вистачає на обробку 125 кг приготованого до посадки картоплі.
  2. Розчинений у воді препарат не рекомендується зберігати більше доби.
  3. Коренеплоди повинні бути цілими, без дефектів і сухими.
  4. Приготуйте місце, де будете обробляти картопля, заздалегідь. Розкладіть на влагоустойчива матеріалі підготовлений посадковий матеріал.
  5. Озаботьтесь засобами індивідуального захисту — рукавички, маска або ватно-марлева пов’язка, окуляри.
  6. Спеціальні обприскувачі значно зменшують витрата кошти і дозволяють нанести його на бульби рівномірно і обробити їх максимально ефективно.
  7. Після обробки картопля повинна підсохнути.
  8. Спеціальний барвник, що входить до складу «Табу» від жуків, дозволить переконатися в рівномірності нанесення засобу.

Обробка землі і додатковий захист від дротяників

шкідник картоплі дротяники
У разі необхідності захисту майбутнього врожаю від другого ворога коренеплодів — дротяники, засобом від колорадського жука «Табу» додатково обробляється земля перед посадкою. Розлучений в тій же пропорції препарат розпилюють в уже прокопані на необхідну глибину борозни. Бажано садити картоплю відразу після обробки землі, так як під впливом сонця препарат швидко випаровується, втрачаючи свої властивості. Приблизно витрачається 150-200 літрів розчину на гектар грунту.

система обробки картоплі
Засіб від колорадського жука «Табу» ефективно забезпечує захист врожаю до півтора місяців. При необхідності можна обробити їм молоду розсаду, якщо ви помітили личинки жуків, запобігши цим масова поява шкідників, і забезпечивши паросткам можливість зміцніти і вирости. При цьому дощовим черв’якам і іншим корисним комахам препарат не є небезпечним.

Молода картопля не можна обробляти засобом від жука «Табу», так як інсектицид виводиться тільки через півтора — два місяці після обприскування. Протягом цього часу після вимушеної обробки коренеплоди не можна вживати для приготування в їжу!

картопля захищений препаратом табу
Кожен, хто хоч раз займався посадкою картоплі, знає, що колорадський жук — це величезна небезпека для врожаю. Швидко розмножується, здатний зашкодити всьому врожаю шкідник тепер не проблема, адже є засіб від колорадського жука і дротяників «Табу»!

Застосування Табу для картоплі — відео