Складна садові ножівка з Китаю, ціна, відео-огляд

садові інструменти
Садові дерева вимагають не менше уваги, ніж овочеві грядки або квіткові клумби. Обрізка плодово-ягідних рослин необхідна для регуляції навантаження і збільшення врожайності. Видалення відмерлих гілок поліпшує проникнення світла, прискорює процес циркуляції поживних елементів і надає омолоджуючий ефект.

Санітарна обрізка дерев проводиться навесні до настання фази вегетації. Для «зелених пацієнтів» цей процес повинен бути максимально безболісним, тому в арсеналі досвідчених дачників завжди є необхідні інструменти.

Крім добре знайомих нам секаторів і сучкорезов, для випилювання стовбурів і товстих гілок застосовується садові пила. Цей інструмент легко знайти в будь-якому супермаркеті, магазині госптоварів або будівельних матеріалів.ножівка в роботі

Найбільшим попитом через компактних розмірів користуються складні садові ножівки. Наприклад, виріб фінського бренду «Fiskars» важить всього 0,13 кг. Лезо з нержавіючої сталі (довжина 16 см.), Ергономічна рукоятка і зуби, розведені в двох напрямках, перетворюють нудну дачну роботу в задоволення. Така садова пила обійдеться мінімум в 1300 рублів.садові ножівка fiskars

На найбільшому китайському маркеті AliExpress часто замовляють складні ножівки з марганцевої сталі. З метою безпеки виробник встановив «safety lock», що попереджає випадкове розкладання пилки. Ціна виробу зі знижкою — 587 рублів.ножівка на aliyekspress

Відгуки відзначають зручну прогумовану рукоятку і оптимальну довжину леза — 17,7 см. Один з покупців протестував виріб з Китаю — ножівка прекрасно впоралася з 15-сантиметровою гілкою. Видалення сухих гілок за допомогою садової пили не вимагає певних навичок або застосування грубої чоловічої сили, тому навіть тендітні панянки зможуть привести в порядок свій яблуневий сад.

кнопка для відкриття леза
В процесі експлуатації з’ясувалося, що марганцева сталь погано контактує з водою. Після санітарної обробки мокрої деревини пилку необхідно протирати і зберігати в сухому місці.складна ножівка

Більшість покупців, незважаючи на «хисткість» і виявлені дрібні дефекти леза, залишилися задоволені покупкою. На підставі відгуків ми радимо купувати садову пилку з Китаю тільки в дні розпродажів, тому як в російських і українських інтернет-магазинах ви без зусиль знайдете аналогічні вироби за низькою ціною.