Силіконові прихватки-рукавички з Китаю, характеристика вироби, ціна, відео

силіконові рукавички це безпека
Кожен кулінар не з чуток знає, що таке опік. Під час роботи на кухні можна обпектися чим завгодно. Якщо схопитися за гарячу сковороду, каструлю або навіть ложку, маленький опік точно забезпечений. Зазвичай в якості прихватки використовують те, що під руку попадеться: ганчірочка, рушник, фартух. Але ж це не вихід, тому що навіть в такому випадку можна обпектися.

рукавичка з термостійких матеріалів
Щоб дійсно уникнути опіків, необхідно використовувати спеціальну прихватку з термостійких матеріалів. Прихватки в формі рукавичок досить зручні, так як вони ідеально сідають на руку і повністю прикривають її від опіків.

На поверхні кожної рукавички є пухирці, які не дозволяють упустити посуд. Крім того, ці ж пухирці є і всередині рукавички. Тільки вони більш непомітні, але, тим не менш, чудово виконують свою функцію: рукавичка ні в якому разі не злетить з руки.

Переваги прихватки в формі рукавички:

1. Простота. Рукавичка надівається дуже швидко і легко. Тепер не доведеться постійно шукати відповідне рушник, щоб перенести гаряче блюдо.
  2. Універсальність. Не потрібно підбирати прихватку за розміром руки. Вона підійде як для маленької, так і для великої руки. Навіть діти можуть скористатися прихваткой.
  3. Компактність. Прихвачує не займає багато розміру. Крім того, збоку у неї є спеціально отвір, завдяки якому рукавичку можна підвісити в будь-якому зручному місці.
  4. Безпека. Прихвачує захищає руки від будь-яких опіків.
  5. Чистота. Після використання прихватку досить просто промити водою.

захист рук від високої температури
Прихвачує в формі рукавички — це ідеальний варіант для кулінарів. Однак є одне питання: скільки ж вона коштує? Українські та російські інтернет-магазини пропонують таку рукавичку за 450 рублів. Досить недорого, якщо врахувати, що прихватка захищає шкіру рук від різних опіків.силіконові рукавички в інтернет-магазині

Однак на Аліекспресс прихватка в формі рукавички обійдеться всього лише за 201 рубль. За таку ціну дійсно варто придбати цей товар, адже на крем від опіків витрачатися набагато більше.силіконові рукавички на Аліекспресс

Характеристики китайської прихватки в формі рукавички:

• матеріал — термостійкий силікон;
  • довжина — 27 см;
  • ширина — 15 см;
  • колір — рожевий, небесно-блакитний, ліловий, помаранчевий, зелений, червоний, сірий.

різнокольорові силіконові рукавички
Таким чином, силіконові рукавички стануть відмінним помічником на кухні. Але купувати їх краще безпосередньо у китайського виробника, так як його ціна набагато менша від тієї, яку пропонує вітчизняний виробник.