Русь — справжня історія

Привіт, мої улюблені читачі!

Ця стаття бере участь в конкурсі «Зимові посиденьки», спонсор конкурсу майстерня «світлиці« Валяні тапочки і валянки оптом »feltelit.ru Конкурс проводить Оксана на блозі boudoirlady.ru. Призом будуть чудові валяні тапочки від спонсора. Хочу Вам розповісти, чим я займаюся ввечері.

Русь історіяПриз конкурсу. Красотаааа !!!!

Ще рік тому вечорами я шила, в’язала, малювала, ткала, вирізала по дереву. Зараз і вранці, і вдень, і ввечері я займаюся своїм блогом, але говорити про це не хочу. А хочу розповісти про давнє захоплення, яке і зараз не забуте. Якщо є час, то я продовжую вивчати давньоруську історію.

Саме давню дохристиянську, докняжескую історію. Ви мене відразу зрозумієте, якщо згадаєте уривок з мультфільму «Князь Володимир» в якому показаний дідусь-відун, що живе в лісі в злагоді з природою. Так раніше жили на Русі, але потім князі утворилися, міжусобні війни за владу затіяли.

Хрещення

А далі гірше — християни прийшли і через вогонь і меч похрестили Русичів. Довго ще народ не відмовлявся від рідних богів і тільки в п’ятнадцятому столітті церква офіційно скасувала смертну кару для єретиків. Тобто п’ятсот років ще Сварог, Рід, Лада, Мокоша були не пустим звуком для людей. А ви знаєте хто це?

Наша історія налічує сотні тисячоліть, але її посилено замовчують і спотворюють. Кожна влада знову і знову переписує підручники. А скільки разів їх переписали князі і царі?

Який зараз рік?

А чи знаєте Ви, що зараз Літо 7 523 від Створення Світу в Зоряному Храмі.

СМЗХ — це закінчення війни з китайським народом, яка закінчилася повною перемогою наших предків. І той самий Георгій Побідоносець, що пронизує змія, якого можна побачити на всіх монетках символізував, до приходу християн, витязя, пронизує китайського дракона.

«Славні» діяння Петра

Петро Ι на догоду захід наказав в 5 823 році святкувати Новий рік з 1 січня і рік це став 1700, як в Європі. Саме слово календар — значить Коляди Дар. У слов’ян всі свята були глибоко пов’язані з природою і Новий рік святкувався відповідно до оновленням Землі-Матінки. У різних місцях по різному. На весняне або осіннє рівнодення 22 березня, 22 вересня, або влітку — 22 червня — літнє сонцестояння, або взимку — 22 грудня — зимове сонцестояння.

А адже це просто дата славної перемоги. А ще зараз

• 13 023 літо від Великої холоднечі (Великого похолодання),
  • 40 019 літо від третього прибуття Вайтмана Перуна
  • 44 559 Літо від Створення Великого Коло Рассения
  • не перераховуватиму все дати, якщо захочете знайдете, назву першу точку відліку Слов’янських народів
  • 1,5 млрд. Літо від Прибуття на Мідгард (Землю) першої Вайтмана Великої Раси Рода небесного.

Історія в школі

Нас в школі і дітей до сих пір вчать Стародавньої історії Єгипту, Китаю, Греції, Риму. А де ж Русь? Як би і не було тут нічого, може з кийками бігали за мамонтами? Але, не дали згинути темним і немитим — прийшли християни і принесли «культуру», «писемність», «релігію», «рабство» у вигляді кріпаків. Але ж у Русичів було кілька різних видів писемності і грамотні були всі від малого до великого, і по кілька мов сусідніх знали, і була Русь уже тоді Гардарика — країна міст і ніколи в Російській історії не було рабства.

Дуже багато християнські свята просто підігнали під старі слов’янські, щоб народ прийняв їх. Масляна, Великдень і багато інших лише перероблені церковниками стародавні свята прославлення Сонця — Ра — Ярила, Прави — світу живих. Сам термін Православ’я — значить славити Праву, Правду.

свастика

А як спотворили нашу свастику — символ Сонця, нескінченного життя, творення. Цей найдавніший символ зустрічається по всьому світу, на черепках, яким десятки тисяч років. У різних народів, які начебто і знати не могли один про одного. Свастика всюди символ Сонця. Головною енергії нашого Світу. Енергія Сонця дарує нам тепло, світло і саме життя. До 20 століття в кожному будинку були рушники, рушники, прядки та інші предмети побуту, які обов’язково прикрашені свастикою.

Ось такі заняття у мене вечорами. А ще я роблю своїм дітям російські костюми з вишивкою і чоловікові сорочку пошила і вишила сама. Тепер на черзі плаття для себе, але часу не вистачає, просто катастрофа!

Забута Російська історіяІван та Ілля в сорочках русь - втрачена історіяЦе було рік назад Русь - справжня історіяЦе Дмитро сьогодні

Ось чому я займаюся ввечері і не тільки я. А вся сім’я. Вивчаємо, згадуємо свою справжню історію Русичів.

З повагою, Софія Гусєва.