Про любов…

Про Любов не скажеш в двох словах, а про любов до рослин не прийнято говорити

Здрастуй, читач!

Вірю і сподіваюся, що мій блог буде жити довго і приносити користь людям.

Ось пишу я статті про рослини. Як їх сіяти, на скільки сантиметрів закопати, коли і як поливати, як доглядати.

Все це звичайно потрібна інформація, особливо для початківців дачників. У рослин, як у людей, є свій характер, і ми повинні його враховувати. Якщо один любить воду, то інший сухий клімат, один любить сонце — інший тінь.

Якщо я буду садити в своєму городі як хочу і куди хочу, не звертаючи уваги на особливості рослин, то природно нічого доброго з цього не вийде. Рослини будуть хворіти і погано рости, а можуть і зовсім загинути.

Так до чого ж ці прелюдії? А ось до чого.

Не забуваємо ми про Любов?

У повсякденній суєті, намагаючись скрізь встигнути, переробити купу «важливих» справ. Особливо ми, жінки!

Цілий день проводимо в рутині домашніх справ. А якщо раптом з’являється вільний час, його треба терміново зайняти:

— навесні городня лихоманка,

— відсадити — терміново потрібно ремонт будинку робити,

— ремонт зробили — осінь прийшла,

— заготовки терміново треба робити. І не просто робити, а щоб в підпілля не вміщалися,

— при цьому робити уроки зі старшим, середнього в садок зібрати, а молодшого намагатися не випускати з поля зору ні на хвилину (він за хвилину так може напроказнічать — потім півгодини забираєш!)

Ось уже зовсім на особистості перейшла, тобто на себе.

А ще терміново треба встигнути дов’язати носок, написати нову статтю, на блозі там чогось зробити і т.д і т.п.

У круговерті забуваєш поцілувати чоловіка, що йде на роботу, обійняти старшого перед відходом до школи, притиснути до себе середнього в садку і пограти зайвий раз з молодшим.

Але ж з цього і складається наша сім’я — з маленьких, але дуже важливих проявів любові і турботи. Важливіше чистої сорочки і обіду з трьох страв, почуття радості, з яким я цей обід приготую і сорочку виперу і поглажу. Нехай обід буде з однієї страви, а сорочку син сам погладить.

Якщо я з любов’ю все це зроблю — користі близьким воно принесе набагато більше, ніж на автоматі кришити салат, думаючи зовсім про інше. про любов

І все те ж саме хочеться сказати про рослини.

Не просто саджайте дотримуючись технологію посадки, а думайте з любов’ю про те, які прекрасні плоди дасть вам ця рослина.

Щоразу, буваючи на своїх ділянках, обійдіть всі посадки. Подивіться, як все зросли, змінилися, покращали.

Помилуйтеся в саду кожним кущем, деревцем і квіткою! Не соромтеся вголос сказати їм про свою радість і здивування!

Розмовляйте зі своїми рослинами — розповідайте для чого ви їх посадили, чому саме в цьому місці, чого чекаєте, яких плодів.

Все це не просто так. Рослини вас почують, відчують і повернуть вам любов багаторазово.

Чи не стримуйте себе, коли хочете сказати щось хороше, не бійтеся дарувати свою увагу і любов. У цьому їх зміст — дарувати себе даром.

Енергія Любові збільшується тільки якщо її віддаєш постійно, не ховайте її від близьких і далеких. Для Любові замків немає.

Рослини, обігріті вашою любов’ю, будуть сильними і міцними, їх плоди стануть корисніше і смачніше, а квіти яскравіше і ароматні.

Миру і щастя вам!

З повагою, Софія Гусєва.