Отрута для мурах з борної кислоти, дія, рецепти, відео

Розкажіть, будь ласка, що таке отрута для мурах з борної кислоти? Сусідка каже, що тільки це засіб допомогло вивести комах з дому. У нас влітку прямо нічого їстівного не можна залишити на столі. Вже через пару годин мурахи господарюють щосили. Перепробувала багато народних рецептів, вони на час зникають, але потім з’являються знову. Може, хоч це допоможе. Як її застосовувати?

отрута для мурах з борної кислоти
У будинку будь-яка комаха — небажаний гість, а вже мурахи тим більше. Всі свої їстівні запаси доводиться ділити з цими дрібними, але живучими і нахабними гостями. Втім, відвідавши вас одного разу, вони надовго залишаються на правах господарів, і ось вже вранці ви п’єте чай з «м’ясної» добавкою. Щоб позбутися від небажаних гостей, доводиться вдаватися до хімічних засобів. Одним з препаратів, ефективним і без запаху (що важливо), є борна кислота. Отрута для мурах з борної кислоти допоможе позбутися від них раз і назавжди. Як же вона діє і яким чином приготувати для комах смертельне частування?

Як впливає препарат на комах?

борна кислоти
Борна кислота випускається у вигляді дрібного порошку, у якого немає ні смаку, ні запаху. Це чудове антисептичний засіб, яке знайшло своє застосування майже у всіх сферах. Коли мурахи з’їдають порошок, він починає зсередини роз’їдати їх, при цьому смертельної є вже доза в 1 мг. Крім того, порошок має ще й стерилізує ефектом.

Щоб знищити колонію, досить «нагодувати» хоча б одна комаха. Спробувавши його останки, інші родичі теж загинуть.

Однією з переваг використання борної кислоти в житлових приміщеннях є її безпека. Для людини і домашніх тварин шкоди від кошти не буде. Проглинула випадково порошок всього лише викликає алергічну реакцію, але для цього його потрібно з’їсти не менше 10 м Щоб отримати отруєння, знадобиться доза, в рази більша. Така кількість препарату для боротьби з комахами ніколи не використовується.

Отрута для мурах з борної кислоти: способи застосування

Один з найпростіших варіантів — просто розсипати порошок там, де комахи збираються. Але якщо в будинку є тварини або маленькі діти, зручніше буде зробити приманки, розклавши їх в недоступних місцях.

Добре зарекомендували себе такі «рецепти» мурашиного частування на основі борної кислоти:

1. Змішати по 5 г кислоти і бури, додати трохи варення і меду. Налити в плоску тарілку.
    борна кислота і бура
  2. Розмішати 0,5 ч. Л. порошку з 2 жовтками, скачати кульки і розкласти там, де збираються мурахи.
  3. борна кислота і жовтки
  4. Пару ложок сирого м’ясного фаршу перемішати з 1 ч. Л. кислоти, сформувати котлетки.
    борна кислота і фарш
  5. Перемішати рівну кількість кислоти і цукрової пудри, розсипати по тарілочках або кришок для консервування.
    борна кислота і пудра
  6. Налити в блюдце 4 ст. л. теплої води, додати по 1 ст. л. дріжджів, варення і кислоти.
    борна кислота і дріжджі

Зазначені пастки потрібно кожні пару днів оновлювати. «Довгограючий» приманку можна зробити, змішавши рівну кількість води, меду і цукру з 1 ч. Л. кислоти.
борна кислота і гліцерин

Ласощі треба підігріти, щоб розтанули солодкі компоненти, і додати 3-4 ст. л. гліцерину. Він не дасть частування засохнути довгий час. Мураха, покуштувавши його, помре не відразу, а повернеться в колонію, принісши в собі отруту, і заразивши інших.

Як позбутися від мурашок за допомогою борної кислоти — відео