Нічник для дитячої кімнати на ліжечко, на стіну, який вибрати, відео

нічник для дитячої кімнати
Коли спальня занурюється в темряву, багатьом дітям здається, що навколо них перебувають злі чудовиська, готові принести їм непоправної шкоди. Вони розуміють: допомогти можуть лише турботливі батьки, у яких є «чарівний» нічник для дитячої кімнати. Саме ця невелика річ розвіє гнітючий страх і подарує справжню насолоду сном.

Протягом довгого часу люди використовували різні джерела світла, щоб розвіяти непроглядну темряву. У XIX столітті користувалися невеликими світильниками з гнітом, трохи пізніше запалювали свічки. Поява електрики дало можливість створити нове пристосування — нічник для дитячої кімнати, який став її важливим атрибутом. Хоча спочатку він виглядав досить просто, з часом його зовнішній вигляд кардинально змінився. У XXI столітті такі світильники — це справжній витвір мистецтва. Відправимося в цікавий екскурс дитячих світильників, щоб вибрати підходящий варіант.

Опис і види

нічник іграшка
Перш ніж вибрати нічник для дитячої кімнати, батькам корисно ближче познайомитися з величезним асортиментом таких товарів. Залежно від виду конструкції світильники бувають:

• стельові;
  • настінні;
  • підлогові;
  • настільні.

Як видно їх можна встановити в будь-якому місці кімнати і пристосувати до наявного інтер’єру. Дитячі нічники можуть бути мережеві або харчуватися від батарейок. Найчастіше в них використовують галогенні або світлодіодні лампи. Плафони дають спрямований потік світла або розсіяний.

Для пристрою найкраще використовувати лампи потужністю від 25 Вт до 65 Вт максимум.

В деякі нічники для дітей вмонтовано пристрій, що генерує убаюкивающие звуки або заспокійливі запахи. Віддаючи перевагу таким моделям, потрібно проявляти розсудливість, і враховувати характер малюка. Важливий момент для світильника — регулювання освітлення або вбудована програма відключення пристрою. Такий підхід зручний за умови, що дитина не прокидається протягом всієї ночі.

Нічник для дитячої кімнати: критерії вибору

музичний нічник на ліжечко
Багато хто погодиться, що вибрати такий атрибут справа непроста, адже від цього залежить настрій, комфорт і здоров’я малюка. При цьому важливо враховувати вік дитини. На маленьких дітей, яким кілька місяців, нічна темрява не впливає. Вони сплять не тільки вночі, але і вдень. Тому лампа нічник потрібна, здебільшого, матері. Їй доводиться доглядати за дитиною в темний час, коли інші домочадці міцно сплять. Включати верхнє освітлення не дуже зручно, зате розсіяне світло нічника дозволить зорієнтуватися в кімнаті.

нічник в ліжечко новонародженого
Також величезну допомогу надають оригінальні нічники для новонароджених на ліжечко. Вони бувають різної форми, що дозволяє їх успішно приєднувати до дерев’яній опорі. Іноді в якості кріплення виступають пристосування:

• прищіпка;
  • стрічка;
  • болти.

З огляду на вік малюка, виробники використовують в конструкціях світлодіоди. Вони відрізняються довговічністю, не б’ються, не нагріваються, споживають мінімум енергії. Тому нічник для новонароджених на ліжечко найчастіше працює від батарейки. У будь-якому випадку такий варіант досить безпечний для дитини.

Включаючи світильник тільки по потребі, можна продовжити термін служби батарейок, так, що одного комплекту вистачить на кілька місяців.

нічник квітка
Щоб зручно було сповивати малюка, підходять нічники для новонароджених на стіну. Їх розсіяне світло охоплює всі приміщення і не подразнює очі. При ньому дитина ясно побачить обрис мами, зможе заспокоїтися і швидко заснути.
настільний нічник

Відмінна ідея — встановити каганець поруч зі столиком для сповивання немовляти. Деякі моделі включаються від легкого дотику руки матері, яка ще не до кінця прокинулася.

Вибираючи відповідний нічник на дитяче ліжечко, бажано звертати увагу на матеріал, з якого виконана конструкція. Це можуть бути такі варіанти:

• пластик;
  • Скло;
  • дерево;
  • цупкий папір;
  • ротанг;
  • бамбук.

Різноманітність форм і дизайну

світильник сова
Для мудрих батьків питання про те, який нічник вибрати для дитини, стоїть не на останньому місці. Вони всіма силами намагаються облаштувати їх житлове приміщення найкращим чином. Різноманітні форми і дизайн світильників допомагає враховувати стать дитини, його захоплення і смаки.

Хлопцям неодмінно сподобається вироби в такому виконанні:

• автомобілі;
  • котики;
  • собачки;
  • космічний корабель;
  • небесні світила (сонце, місяць);
  • улюблені герої мультфільмів.

світильник куля
Дівчата з радістю приймуть нічну лампу для дітей у вигляді квіточок, зірочок, сердечок, равликів або черепашки. Нерідко на плафони наносять принти з різними солодощами, казковими принцесами, лялькою Барбі. Такий подарунок може стати для них справжнім святом.

нічник в розетку
Одним з найбільш популярних варіантів вважається дитячий нічник в розетку. Така модель являє собою електричний пристрій без проводів. Його досить приєднати до мережі і кімната наповниться розсіяним світлом. Хоча він освітить невелику площу приміщення, зате повністю виконає своє призначення. До того ж існує величезна кількість моделей таких світильників.

світильник черепаха
Дітям дошкільного віку подобаються нічники, виконані у вигляді яскравих іграшок. Особливо цінуються моделі з додатковими програмами. Світильник «Морська черепаха» має на своїй спині проектор, який направляє на стелю зображення зоряного неба. Навіть звичайна модель у вигляді кола, що відображає на стіни миготливі світлячки, благотворно вплине на сон маленького чоловічка під час нічного відпочинку. Тому батькам варто зробити мудрий вибір і подарувати дитині чарівного «нічного сторожа».

Нічник акваріум для дитячої — відео