Кущорізи ручні механічні з телескопічними ручками, огляд моделей Fiskars, Гардена, Бригадир, відео

обрізка кущорізом
Кущорізи ручні механічні призначені для стрижки живоплоту і чагарників на малій площі. Якщо у вас невелика ділянка і кілька метрів декоративного забору, чи потрібно купувати спеціальний електричний або бензиновий інструмент? Міський житель мало рухається, приїзд на дачу — можливість зміцнити здоров’я на свіжому повітрі. Прибуття в тиші і несуєтності руками, наводячи красу, задоволення. Одна умова — інструмент повинен добре лежати в руках і бути гострим.

Вимоги до механічного Кущорізи

ручний механічний кущоріз
Весь інструмент для догляду за садом, який потрібно тримати в руках називається ручним. Кущорізи ручні механічні наводяться в рухи фізичною силою людини. Характеризують такий інструмент довгі зі зручним захватом ручки. Зі шкільного курсу фізики відомо, чим більше важіль, тим менше потрібно зусилля, щоб зробити роботу. Тому садові ножиці відрізняються від іншого інструменту довжиною ручок.

Ручні механічні кущорізи обов’язково на рукоятках мають нескользящие фібергласові або гумові накладки для зручного захоплення. Велике значення має матеріал виготовлення ризиків. Вони повинні бути гострими, щоб зменшити зусилля при впливі на деревину. У той же час на відміну від секаторів різаки виконані хвилястими, що охороняє полотно від ковзання. Якщо секатором обрізають кожен сучок, то ножиці рівняють площину, і довжина ризиків визначає продуктивність інструменту.

Ручний кущоріз на електричній тязі впорається з роботою швидше, і зусиль потрібно небагато, але цей інструмент дорожче, існує небезпека пошкодження проводу або ураження електричним струмом.

Бензинові моделі видають багато шуму і створюють газовий вихлоп, що не дуже вітається оточуючими. Розслабитися при роботі з механізмами не можна. Все-таки для недільного активного відпочинку на дачі краще вибрати прості садові ножиці.

Різновиди механічних кущорізів

механічний кущоріз
Зазвичай на прилавках садових магазинів можна побачити садовий кущоріз загальною довжиною 50 см, з ножицями до 25 см. Причому, поверхні ризиків хвилясті. Однак бувають ножиці з храповиком, з різаками на зразок секаторів. Кущорізи ручні механічні з телескопічними ручками призначені для роботи з високим чагарником. Традиційно кращими вважають специфічний інструмент компаній Gardena, Grinda, Rago. Це далеко не повний перелік, з деякими з кращих виробів пропонуємо познайомитися. Всі садові ножиці використовують для підстригання тонких гілочок, менше 2 см в діаметрі. Є ножиці з прямими лезами і поворотною пружиною, що зменшують зусилля, наприклад, моделі Радо.

кущоріз гардена
Кущорізи ручні Гардена представлені на торгових майданчиках у вигляді механічних, акумуляторних, електричних і бензинових ножиць. Самим недорогим інструментом є механічні ножиці. Вони легкі, і зручно лежать в долонях. Різаки виконані з якісної сталі, довго залишаються гострими. При необхідності працювати з високими деревами, ручки подовжуються.

При роботі з ручним інструментом навантаження припадає на руки. Важливо вибрати зручний апарат саме під себе.

Необхідно обов’язково зняти упаковку і випробувати кущоріз в руках. Якщо після декількох рухів руки втомилися, значить, це не ваш інструмент. Кріплення ножиць в точці зустрічі полотнищ має бути без люфту, але ріжучі кромки повинні щільно примикати.

кущоріз Фіскарс з довгою ручкою
Цікавою моделлю є поворотні ручні механічні кущорізи Fiskars. Такий інструмент дозволить стригти траву, не нахиляючись. Кут нахилу штанги регульований, налаштовується по зростанню. Леза повертають на 90, що забезпечує маневреність. Є спеціальна опора знизу для повного різу всією площиною і фіксатор для блокування ножиць. Працездатність поворотних ножиць виробник гарантує на 25 років.

У лінійці ручних сучкорезов цього виробника багато незвичайних моделей. Посилений сучкорез з храповим механізмом, що нагадує різаком секатор забезпечений підсилювачем натискання. Леза мають тефлонове покриття, за рахунок цього при різанні зменшується опір. Тільки ці ручні сучкорізи можуть різати гілки до 3,8 см в перетині. Але моделі мають довгі ручки, до 68 см, а для підрізування великих дерев штанга досягає 241 см.

кущоріз fiskars
Інструменти з різаками контактного і площинного типу мають ряд нових розробок:

• механізм, що підсилює силу рук в 3,5 рази;
  • товсті сучки до 50 мм ріжуться в кілька етапів;
  • рукоятки покриті пробкою, фібергласа, створюють комфортне захоплення руками.

кущоріз бригадир
Механічні ручні кущорізи Бригадир мають хвилеподібну заточку. Зазор між площинами регулюється в залежності від товщини гілок. Леза виконані із загартованої сталі. Є амортизуючі упори і механізм саморозкриття. Інструмент призначений для роботи без великого навантаження, так як довжина леза всього 15 см. Вага інструменту трохи більше 500 грам, вдалий дизайн і зручні рукоятки підійдуть жіночим рукам.

Огляд моделі кустореза ручного — відео