Корисні властивості хурми для здоров’я дітей і дорослих, відео

корисні властивості хурми
Багато століть люди намагалися винайти універсальні ліки від усіх хвороб. Вивчивши корисні властивості хурми, можна прийти до висновку, що це чудо людству дала сама природа. Багатий комплекс вітамінів, мінералів, а також інших з’єднань дозволяє успішно боротися з багатьма складними захворюваннями. Все ж страждають діабетом слід з обережністю ласує такими плодами.

Всі корисні властивості хурми як на долоні

Чоловікам і жінкам, а тим більше дітям, для повноцінного розвитку необхідний практично один і той же набір корисних речовин. Як не дивно, всі вони містяться в одному флаконі — екзотичної ягоді. Ось чим корисна хурма для кожної окремої категорії.

Діти — безцінне спадщина

У ній міститься високий відсоток Вітаміну С. Накопичуючись в організмі, він підвищує його опірність до бактерій і вірусів. До складу хурми входить залізо, запас якого запобігає розвитку у дитини:

• гемофілії;
  • анемії;
  • хвороб щитовидної залози.

Вписувати її в раціон харчування дітей рекомендують з півтора років. Занадто захоплюватися фруктом не варто, а то він скріплює стілець.

Жінка — корона чоловіки

Регулярне вживання ягід призводить до нормалізації кислотно-лужного балансу. Більш того, до корисних властивостях хурми відносять її здатність знімати біль при менструації. З її допомогою лікують безпліддя та інші жіночі недуги.

Хурма корисна при захворюваннях:

• серця;
  • нервової системи;
  • гормонального фону.

Маска з цієї ягоди покращує стан волосся. Кашку з плодів наносять за 30 хвилин до миття. В результаті локони стають м’якше, яскравіше і жвавіше.

Хурму рекомендують їсти під час вагітності, коли медикаментозне лікування не вітається. Помірне вживання призводить до стимулювання імунної системи. Також входить до її складу бета-каротин роблять шкіру еластичною, що зменшує ризик появи розтяжок. Достаток магнію в плодах прибирає набряклість і запобігає розвитку каменів в нирках.

Хімічні сполуки, що містяться в ній, уповільнюють процес старіння і захищають клітини від вільних радикалів. Вона служить прекрасним антидепресантом.

Чоловіки — сильні у всіх сферах життя

Поліпшення потенції, а головне, нормальна робота передміхурової залози на рахунку добрих справ хурми. За це, в основному, відповідають два вітаміну: В і С. Вони зменшують вироблення гормону, який провокує розвиток аденоми, при цьому покращують якість самої сперми. Крім іншого, ягоди підвищують працездатність чоловіків і допомагають знизити стрес.

Її не можна їсти страждають непрохідністю кишечника, алергією, діабетом і панкреатитом.

Важливо розглянути і інші корисні властивості хурми. Ті, хто регулярно їдять ягоду, можуть похвалитися відмінним зором і імунітетом. Що входить до її складу йод має антибактеріальну і антисептичну дію, а також стимулює роботу щитовидної залози. Два-три плоди в день — ось панацея від багатьох хвороб.