Комплексна охоронна система з Китаю, ціна, відео

gsm система
Поряд з декоруванням та облаштуванням дачної ділянки, слід не забувати про забезпечення безпеки території. Комплексну систему захисту допоможе організувати сигналізація з GSM сповіщенням. У чому ж переваги подібної системи і де її можна придбати на найбільш вигідних умовах?

товар на розетці
У вітчизняних Інтернет-магазинах подібний тип сигналізації (з пультом і миттєвими оповіщенням) є одним з найдорожчих. Наприклад, популярний на території СНД магазин пропонує GSM сигналізацію приблизно за 10 500 рублів.

Сигналізація допоможе вам створити підвищений рівень безпеки себе і своїх близьких. Також ви не будете переживати за стан всього дачного майна під час вашої відсутності. Дешевші і в той же час ефективні девайси можна придбати на Аліекспресс.товар на аліекспресс

Суть GSM системи полягає в тому, що користувач може вставити в прилад сім карту і налаштувати повідомлення про всі спроби проникнення на ділянку прямо на ваш телефон. В дану модель девайса можна внести до трьох номерів телефонів, на які будуть приходити повідомлення. Також прилад має функцію голосового оповіщення (російською мовою).

У комплектацію товару входять:

• докладна інструкція російською мовою;
  • бездротової пульт управління (з чотирма кнопками і антеною);
  • блок живлення сигналізації;
  • додатковий пульт;
  • датчик відкриття дверей або вікна (в залежності від місця установки приладу) — працює від пальчикової батарейки;
  • сама сигналізація — об’ємний динамік зі штекером для підключення до інших пристроїв;
  • детектор з антеною;
  • сама система з GSM сповіщенням.

Зміст корпусу системи охорони:зміст корпусу

Також користувач має можливість регулювати напрямок детектора за допомогою невеликого джойстика на панелі управління приладу.

Зовнішній вигляд пульта керування сигналізацією:пульт керування

Вартість даного пристрою від китайського виробника становить 2 115 рублів. Охоронна система може стабільно працювати при температурі від -10 до + 40 градусів за Цельсієм. У разі морозної погоди слід виконати демонтаж пристрою, щоб уникнути поломки.датчики

Докладний огляд товару і принцип його роботи представлений в огляді від покупця: