Комбікорм для перепелів — ціна, склад, рецепти приготування своїми руками, годування перепелів бройлерним комбікормом, відео

Годування перепелів комбікормом
При змісті будь-якої домашньої птиці гарне харчування відіграє вирішальну роль, але подвійно оптимально підібраний раціон потрібен невеликим швидкозростаючим перепілки. Комбікорм для перепелів — ідеальне рішення, що дозволяє не тільки багаторазово спростити складання меню, але і полегшити догляд за вихованцями.

Пташенята будуть швидко додавати в зрості і вазі, а дорослі особини нестися і розмножуватися, якщо вони постійно і в достатку отримують необхідну кількість жирів, білків і вуглеводів, мінералів і вітамінів.

Всі ці компоненти обов’язково входять в повнораціонні комбікорми для перепелів, склад яких особливим чином підібраний і збалансований відповідно до смаків і потребами птиці.

Склад комбікорму для перепелів

Пташенятам потрібен комбікорм, багатий на білки

Сьогодні існують як універсальні суміші, так і орієнтовані на той чи інший вік. Це пов’язано зі зміною потреб організму зростаючих пташенят, м’ясного молодняка або перепілок несучок.

Одним з найважливіших компонентів є білки, особливо необхідні птиці до місячного віку, поки пташеня активно зростає, а потім для несучок, щоб яйцекладка не могла згубно позначитися на здоров’ї птиці і тривалий термін підтримувалася на високому рівні:

1. З моменту прокльовування з яйця до 30 діб життя перепела повинні отримувати кормові суміші, що містять близько 24-27% протеїнів, причому не тільки рослинного, і тваринного походження.
  2. Протягом наступних двох тижнів птиці пропонують корми з дещо пониженим вмістом білка. Добре, якщо в комбікормі для перепелів буде від 17 до 24% білка.
  3. Доросле поголів’я, що йде на м’ясо, годується сумішшю з 16-17% білка.
  4. Несучки отримують близько 21% протеїнів від загальної кількості корму.

Годування домашніх перепелів комбікормом

Повнораціонні комбікорми для перепелів зручні тим, що:

• їх легко зберігати і давати птиці;
  • в їх складі є все необхідне для повноцінного розвитку і підтримки здоров’я;
  • простіше контролювати реальне споживання, не побоюючись, що частина вихованців виявиться голодною.

Вкрай зручні та ефективні триступінчаті системи кормів «старт-зростання-фініш», розраховані на годування перепелиць від народження до забою.

Мабуть, єдиний недолік комбікорми для перепелів — ціна продукту. Вона вище, ніж собівартість окремо взятих компонентів або вологих кормів, використовуваних при утриманні цього виду птиці.
Склад стартового комбікорму для перепелів

Повнораціонний комбікорм для зростання з 22 дня

Повнораціонний комбікорм для перепелів з 42 дня

Якщо цей фактор є вирішальним при виборі способу годування, готові комбікорми можна поєднувати із зеленими або вологими мешанками, знижуючи пі цьому обсяг сухого корму.

Перепелів можна годувати бройлерним комбікормом
У господарствах, де тримають курей, і досить комбікормів для цього виду птиці, можна заощадити, оскільки цілком допустимо годування перепелів бройлерним комбікормом. Але при цьому потрібно врахувати різницю в споживанні білків і додатково ввести в раціон птиці по 2 грами знежиреного сиру на перепілку в день або використовувати інші протеїнові добавки.

Варіантів готових кормів для перепілок сьогодні існує маса. Але при виборі комбікорми краще віддати перевагу розсипчасті суміші або склади з найдрібнішими, у вигляді крихти гранулами. Ця особливість пояснюється невеликим розміром птиці.

Комбікорм для перепелів своїми руками: рецепти і підбір складу

Якщо з якихось причин у птахівника немає можливості скористатися готовими комплексними сумішами, можна зробити комбікорм своїми руками. У більшості господарств, що займаються утриманням і розведенням перепелів, є все необхідне для цього, починаючи з зерна, закінчуючи харчовим крейдою і дріжджами.

Приготування комбікорми своїми руками
Як зразок легко слідувати складу, зазначеному на упаковці з готовим кормом, орієнтуючись на породу і розмір птиці або змішати своїми руками комбікорм для перепелів за рецептом, наведеним в таблиці. Ця суміш може вважатися універсальної і підходить для годування пернатих різного віку.

Приготування комбікорми для перепелів — відео