Коли справа майстра просто труба …

Господарський людина всьому знайде талановите застосування. Він навіть зуміє пристосувати на своїй дачі пластикові труби так креативно, що йому позаздрить досвідчений дизайнер. Та й городник обов’язково скаже «спасибі».Грядка з труби

А чому саме пластикові труби?

Сьогодні все намагаються використовувати мотлох з користю. Тим більше це стосується пластикового сміття.

Пластик практично не розкладається, засмічуючи нашу планету. А адже це справжнісіньке гідність! Предмети з нього можуть служити людині вічність.

Також з корисних якостей варто відзначити міцність пластикових труб, достатню легкість в обробці їх, малу вагу і порівняно невисоку вартість. А вже якщо обрізки пластикових труб і фітинги залишилися після ремонту в квартирі, то саме провидіння підказує, що їх потрібно використовувати з вигодою для себе.

фітинги

Пластикові грядки на дачній ділянці

Труби можна встановлювати на землі вертикально, вирізавши попередньо в них отвори для рослин. Всередину отриманої вертикальної «грядки» насипають грунт.

вертикальні грядки

Дуже незвично і красиво виглядають такі ж труби, встановлені під кутом до поверхні землі. Якщо зверху ці грядки з’єднаються в одній точці і як би утворюють кутову арку, то всередині вийде оригінальна альтанка, в якій завжди влітку буде приємний тінь.

Іноді «грядки» з труб встановлюють горизонтально.

Пластикові труби захистять рослини

Від кого і від чого потрібен захист городнім і садовим культурам, знає кожен дачник. Нашкодити рослинам можуть і весняні холоди, і дикі птахи, і домашня живність.

Теплиці з пластикових труб

Тому умільці споруджують з пластикових труб теплиці. Вони послужать хорошим захистом сходам і саджанців від заморозків ранньою весною.

система поливу

Пластик не боїться вологості, контакту з грунтом, низьких і високих температур повітря. Тому дуже вигідно спорудити систему поливу культур з того, що залишилося під руками після ремонту. Використовують для цього як обрізки пластикових труб, так і фітинги.

система поливу

Організувавши точковий полив, можна істотно економити воду і не піклуватися про те, що рослини засохнуть на грядці за час відсутності господарів на дачі.

точковий полив

Зручні споруди на дачі з пластикових труб

Дивно, але дехто примудряється змайструвати з підручних матеріалів розкішні огорожі. Звичайно, захистити від грабіжників і навали великої худоби вони не зможуть, але показати добрим людям, в якому місці починаються приватні володіння, в стані.

Огорожа з труб

А виконана зі смаком «мереживна» арка як би говорить про те, наскільки гостинні і доброзичливі господарі цієї дачі.

Меблі з пластикових труб

Приклавши фантазію і свої вміння, рукодільники творять з непотребу справжні шедеври. Наприклад, з обрізків труб виходять зручні і красиві вуличні лавки, стільці та столи для зони відпочинку.

Меблі з пластикових труб

Якщо трохи постаратися, то вдасться спорудити крісла і стільці, які не соромно буде поставити і всередині дачного будиночка. А при бажанні можна зробити також столики, ліжка та диванчики.

Крісло з труб

Ліжко з труб

Можна виготовити з пластикових труб і переносну підставку під садовий інвентар. Вона буде легкою і зручною.

Підставка під інструмент

Обрізані навскоси труби кріплять на стіну. Так виходять креативні полички для дрібниць, взуття, газет. У господарському блоці такі пристосування допомагають зберігати в порядку інструменти.

Як зробити підставку під інструменти з пластикових труб і фітингів

Звичайно, тут представлений далеко не повний список виробів, які можна виконати з пластикових труб. Тому до читачів є таке прохання: діліться тут своїми ідеями, вдалими варіантами використання того, що прийнято називати мотлохом!