Кофеварка Vitek з Китаю — технічні характеристики, ціна, відео

кавоварка Vitek з Китаю
Встояти перед терпким, але божественним напоєм не в силах людям з фатальною силою волі. Запаморочливий аромат кави підбадьорить і поставить на ноги навіть самого завзятого любителя гучних вечірок. Але особливо чудово кави виходить в кавоварці Vitek з Китаю. За допомогою цього апарату можна приготувати кілька кавових напоїв, які також дуже порадують дітей. Завдяки безлічі зручних і практичних функцій цей процес можливий з одним відкритим оком, на одній нозі і з однією рукою.

можливості

панель управління
Ця елегантна модель кавоварки «Вітьок» незрівнянно впишеться в інтер’єр елітної кухні. Темно-коричневі відтінки техніки в поєднанні з прямокутною формою і карамельного кольору панеллю ідеально впишуться в вишуканий дизайн. Просте натиснення відповідної кнопки допоможе навіть літній людині, яка не дуже дружить з технікою, приготувати собі:

• ароматне латте;ароматне латте
  • капучино з пристойним обсягом пінки;капучино
  • бадьорить еспресо.кави еспресо

потужний функціонал

підігріваючий піддон
У кавоварці передбачена унікальна функція автоматичного очищення апарату. Так, домогосподарка зможе більше часу приділити дітям, а не миття деталей. Крім іншого, під час роботи прилад створює тиск в 15 бар. Завдяки цьому напої максимально насичується кавовим ароматом, що надає їм неперевершеного смаку. Серед корисних функцій також можна відзначити наступні:

1. Наявність спеціальної ємності для збору крапель. Вона легко знімається і миється.
  2. Підігрів чашок. Для цієї мети вбудований спеціальний піддон.
  3. Освіта пінки. Резервуар на 300 мл наповнюється молоком. В апараті передбачений особливий механізм спінювання, який надає молочної пінці максимальний обсяг, а також стійкість.
  4. Вибір обсягу чашок. Програма дозволяє встановити розмір чашки (велика чи маленька), тим самим спрощуючи процес приготування. Максимальна висота використовуваних чашок — 10,5 см.

комплектація кавоварки
За один захід техніка здатна приготувати кілька порцій кави. Швидкість отримання латте, еспресо і капучіно обчислюється хвилинами, адже потужність двигуна становить 1 300 Вт. Однак в резервуар потрібно завантажувати тільки мелені кави.

кавоварка на Аліекспресс
Унікальні пропозиції кавоварки Vitek можна знайти на міжнародному сайті АліЕкспресс. Тут така модель коштує 8 544 руб., З урахуванням знижки.

кавоварка в інтернет-магазині
Звичайні інтернет-магазини продають цю техніку майже за 16 тисяч рублів. Економія на обличчя!