Ялинкова іграшка собачка своїми руками з фетру, картону, відео

ялинкові іграшки у вигляді собачки
Напередодні нового 2018 року, який пройде під заступництвом собаки, хочеться відобразити його символ і в святкових прикрасах. Кожна господиня робить цікаві страви з тематичними прикрасами, костюми для дітей і так далі.

Діти теж люблять брати участь в підготовці будинку до свята. Але крім звичного щорічного вирізання сніжинок їм напевно хочеться зробити щось цікаве. Чому б не виконати бажання маленьких непосид? Тим більше, що при виготовленні виробів розвивається уява, дрібна моторика рук і зміцнюється зв’язок між батьками і дітьми.

Досить простий варіант втілення бажаного — ялинкова іграшка собачка своїми руками. Про це і піде мова нижче.

З чого можна зробити іграшку

найрізноманітніші собачки для прикраси ялинки
Навіть вкрай обмежений бюджет не привід відмовлятися від прикраси будинку символом року. Ялинкову іграшку собаку можна зробити своїми руками з безлічі матеріалів. У їх числі будуть:

• папір;
  • фетр;
  • фарба і ялинкова куля;
  • помпони;
  • картон;
  • солоне тісто;
  • пластилін;
  • будь-яка тканина і набивка;
  • черепашки;
  • і багато багато іншого.

Досить лише включити фантазію і творче мислення. Тепер докладніше зупинимося на декількох простих у виготовленні ялинкових іграшок в рік собаки.

Кілька майстер-класів

Виготовлення новорічних виробів не тільки прикрасить ваш будинок до свята, а й може зблизити сім’ю. Багато прості і красиві ялинкові вироби собаки на новий рік 2018 можна зробити разом з дітьми.

Собака-Смикунцем

Така виріб виготовляється легко і швидко, але приносить дітям багато радості. Її можна повісити на ялинку, а можна просто грати з нею. Для виконання нам знадобиться:

• картон;
  • шило або циганська голка;
  • маленькі ґудзики;
  • нитка-гумка;
  • міцна нитка, тонкий шнур або дріт.

шаблон рухається собачки
Для початку потрібно намалювати майбутню ялинкову іграшку у вигляді собаки. Тепер розбиваємо виріб на деталі і прорисовуємо кожну з них окремо. Далі потрібно вирізати їх і використовувати в якості трафарету. Обводимо деталі на картон і вирізаємо їх.

Майстер-клас в картинках по виготовленню пухнастою собачки

готова собачка і старт у виготовленні

етапи виготовлення голови

Як бачимо, виготовити прикраси для новорічної ялинки своїми руками просто і цікаво. А якщо задіяти в процес дітей, то ще й корисно. Включайте фантазію, робіть разом, такі сувеніри можна навіть зробити в подарунок близьким. З наступаючими святами!

Відео-урок виготовлення ялинкової іграшки собачки з лампочки