Як позбутися від мурашок в будинку — народні методи боротьби, відео

як позбутися від мурах в будинку
Якщо ви хоча б раз бачили на кухні пару дрібних комах, знайте, що незабаром мурахи міцно влаштуються тут. Питання, як позбутися від мурах в будинку, хвилює багатьох. Адже слідом за «розвідниками» скоро нагряне ціла колонія, яка буде не тільки дратувати, а й заважати і розводити антисанітарію. Відро для сміття, обідні крихти під столом і навіть кімнатні квіти — мурахи всюди знайдуть собі їжу. І що найголовніше, в боротьбі з ними не застосуєш хімію з побоювання нашкодити і своєї сім’ї, і домашнім вихованцям, якщо вони є. Звичайно, є такі препарати, які призначені саме для використання в житлових приміщеннях. Однак більшість з нас вважають за краще не менш дієві народні засоби або ж їх поєднання. Що ж робити, щоб мурахи покинули ваше житло?

Як позбутися від мурашок в будинку: три надійних і нешкідливих способу

Гелі та олівці, в принципі, теж непогані кошти, але завжди є ризик, що кішка або дитина вирішать спробувати їх на смак.

Не менш ефективними є народні способи, серед яких варто відзначити використання:

• приманки з використанням борної кислоти;
  • відлякування часником;
  • пастки зі скотчу.

Приманка з борною кислотою

Для приготування мурашиного частування нам знадобляться:

• круто зварене яйце, вірніше, тільки жовток;
  • 1 ст. л. цукру;
  • 2 пакетика борної кислоти (по 10 г).

Цукор можна замінити будь-яким солодким продуктом (мед, варення, джем, повидло).

Змішайте всі інгредієнти. Якщо суміш виходить занадто сухий, можна додати пару крапель води. Маса повинна вийти податливою: з неї треба скачати маленькі кульки. Розкладіть кульки в місцях, де «топчуться» мурахи, і вони загинуть після того, як скуштують їх. І що найголовніше — комахи принесуть жовток з кислотою в основний мурашник, отруївши інших його жителів.

Часник проти мурах

Суть методу проста: комахи не люблять часниковий запах. Якщо вам не заважатиме специфічний аромат, обробіть часником все місця, де лазять мурашки. Для цього очистіть зубчики, натріть їх на тертці і цією масою протріть плінтуси, відро для сміття.

Якщо садові гості поки ще тільки розвідують, де у вас самі «хлібні» місця і не встигли привести всю колонію, спробуйте липкі пастки. Є спеціальні пастки, які можна придбати в магазині, але навіщо витрачатися? Візьміть шматок двостороннього скотча і наклейте його на той же плінтус, всередині або біля кухонної тумби. У центрі покладіть що-небудь смачне, що приверне комах, наприклад, шматочок цукру або цукерку. Намагаючись дістатися до них, мурахи пристане.

Всі описані способи, як позбутися від мурах в будинку, діють добре. Але коли непрошених гостей вже багато, ефективніше використовувати перший. Розкладіть пастки з борною кислотою і скоро ви забудете про мурах.

Як віднадити мурах від будинку — відео