Як підготувати грунт для розсади?

Ви коли-небудь замислювалися про те, чому спроби виростити здорову і міцну розсаду не завжди виявляються успішними?

Навіть якщо процес вирощування розсади повторюється досвідченими дачниками-городниками з року в рік, трапляється, що розсада росте погано, засихає, перестає розвиватися, в’яне і «падає». Така неприємність може статися з будь-якою культурою. В одно заданих умовах зростання і розвиток розсади може відрізнятися через низку факторів: якість насіння, умови утримання (частота поливу і якість води, густота посіву, температурний режим, стрес від пікіровки і т.д.), дефіцит поживних елементів, правильно підібраний і підготовлений грунт для розсади.

Грунт, багата на поживні елементи, підтримає молоді рослини на самому відповідальному етапі розвитку!Грунт, багата на поживні елементи, підтримає молоді рослини на самому відповідальному етапі розвитку!

Найчастіша причина загибелі рослин — це нестача поживних елементів або неправильний склад почвогрунта, який продається в спеціалізованих магазинах.

Недостатньо знезаражена або токсична грунт, земля з глиною, занадто багато торфу в складі — ось лише кілька причин, які можуть звести нанівець всі ваші зусилля і позбавити хорошого врожаю. Мінімізувати втрати можна! Важливо лише заздалегідь підстрахуватися, збалансувавши грунт спеціальними продуктами і добривом для розсади.

Вибирайте оптимальний продукт, який не зробить шкідливого впливу на корисну для рослин мікрофлору, зробить землю легкої, пористої і пухкої, вбирає і утримує вологу, має близький до нейтрального рівень кислотності (pH = 6,5-7,0). Вирішити всі завдання під силу Поліпшувач грунту, який містить гумінові кислоти з леонардіта. Леонардо — це природна речовина з високим вмістом органіки — гумінових кислот, він багатий корисними мікроелементами, вітамінами і амінокислотами.

Завдяки гумінових кислот з леонардіта Поліпшувач «Reasil» для відновлення ґрунту призводить до балансу поживні речовини в вашої грунті і робить їх доступними для коренів рослин, оздоровлює грунт, сприяє розвитку кореневої системи і забезпечує стабільне зростання рослин. Живильні речовини з грунту і інших добрив легко засвоюються рослиною, що сприятливо впливає не тільки на активне зростання розсади, але і на якість плодів, квітів і фруктів.

Поліпшувач «Реасіл®» для відновлення родючості грунтівПоліпшувач «Реасіл®» для відновлення родючості грунтів

Застосування Поліпшувач грунту дуже економічно, його додають з розрахунку 1 ч.л. на 1 літр грунту, а при пересадці розсади з розрахунку 1 ч.л. на 5 лунок (5 рослин).

Грунт, багата на поживні елементи, підтримає молоді рослини на самому відповідальному етапі розвитку! А для більш швидкого і гарантованого результату рекомендуємо поєднати підготовку грунту Поліпшувач грунту «Reasil» з листовими обприскуваннями розсади добривами з лінійки ФЛОРИСТ: «Мікро» і «Рост».

Спеціальне рідке добриво для живлення рослин доступною формою мікроелементів Флорист «Мікро»Спеціальне рідке добриво для живлення рослин доступною формою мікроелементів Флорист «Мікро»

Поліпшувач «Reasil» + добрива «Флорист» від компанії «СИЛА ЖИТТЯ» підсилюють імунну систему рослини, забезпечують живлення рослин мікроелементами, сприяють приживлюваності рослин і розсади при пересадці.