Як купувати насіння в інтернет-магазині зі знижкою

Вітаємо!

Взимку і ранньою весною саме час перевіряти запаси насіння і докуповувати необхідне. Зараз це можна зробити в інтернет-магазинах. Вибір набагато багатше, ніж в магазинах насіння. А деякі насіння, взагалі можна тільки тут і знайти. Але сьогодні не про це. Хочу поділитися з вами знахідкою, як можна купувати насіння та інвентар зі знижками.

Існують сайти з промокодом і знижками для різних великих магазинів. Пропоную познайомитися з декількома такими сервісами, щоб купувати будь-які речі (не тільки насіння) в інтернеті зі знижками.

Принцип роботи у всіх схожий — полягає в тому, щоб надати клієнту знижку при покупці товарів у того чи іншого магазину онлайн. Ця знижка може бути як у вигляді звичайного промокодом, який ви вводите на сайті магазина при покупці або може поширюватися на певні товари. Щоб побачити знижку, потрібно перейти за посиланням з сайту.

Перший сайт — [link] http://www.cuponation.ru/ [/ link] Головна сторінка

Cuponation сподобався простотою оформлення та зручністю.

На головній сторінці можна знайти потрібні вам магазини, якщо скористатися рядком пошуку вгорі.

Ви можете побачити список кращих магазинів. скідкі3

Поруч можна подивитися ексклюзивні пропозиції, святкові знижки, вивчити всі категорії і пропозиції з безкоштовною доставкою. Ось сторінка з категоріями

скідкі7

Далі на головній сторінці ви побачите безліч пропозицій зі знижками для популярних магазинів. Мене цікавила, в першу чергу, покупка насіння. Я просто ввела слово «Насіння» в пошуковий рядок на головній і знайшла магазин ОБІ.

Ось як виглядає сторінка зі знижками [link] http://www.cuponation.ru/obi-kodkupona [/ link] знижки

При натисканні на Переглянути пропозицію — ви побачите таку картину скідкі2

Для покупки насіння діє весь березень знижка.

Якщо хочете отримувати на пошту новини з різними акціями та знижками, можна підписатися в формі підписки на сайті (тоді вам будуть приходити всі новини Cuponation), або конкретно на пропозиції ОБІ — зазначила галочкою на скрині — Включити повідомлення — і будете дізнаватися лише про пропозиції цього магазина.

Що ще сподобалося — на сайті є розділ про співробітників, телефони, адреса електронної пошти, тобто видно, що працюють конкретні люди, які хочуть допомогти нам купити товари зі знижками в Російських інтернет-магазинах. скідкі5

На блог зазирнути не змогла — посилання не працює. Може ще не зробили. Але інформації про компанії досить.

Ще подібний сайт Сберкод — [link] http://sberkod.ru/ [/ link], який теж допомагає зберегти наші гроші при покупках. сберкод

Тут теж великий вибір магазинів і категорій товарів. сберкод2

Можна зареєструватися на сайті для отримання особистого кабінету або просто досліджувати його пропозиції. Якщо ви хочете дізнаватися про новинки знижок, то можна підписатися на отримання розсилки.

Мене цікавили, звичайно, насіння, тому заглянула в будинку й Дача. Розпродажі насіння так і не знайшла, але багато магазинів з товарами для дому.

сберкод3 сберкод4Бажаю вам вдалих покупок в інтернеті)

З повагою, Софія Гусєва.