Інвентар для саду та городу найнеобхідніший інструмент для саду та городу

Інвентар для саду та городу фото
Хочете, щоб ваша ділянка завжди був в ідеальному стані, радуючи око акуратно підстриженими кущами і відсутністю бур’янів на грядках? Для цього в арсеналі повинні бути різноманітні інструменти та інвентар для саду і городу. Розглянемо ручні пристосування, які використовуються найбільш часто.

Весь перелік можна розділити на дві основні групи:

• — для роботи з землею (вскапиваніе, прополка, розпушування і т.д.);
  • — для догляду за газоном, деревами, чагарниками (косовиця, обрізання, обприскування).

Перша група інструментів та інвентарю для саду та городу

Перелічимо основні пристосування, коротко характеризує кожен з них:

1. Лопати. З їх допомогою проводять ручну «оранку» землі перед посадкою рослин, формування та обкапиваніе лунок навколо дерев і чагарників.
  2. Вила. Допомагають легко розпушити самі верхні шари грунту. Зручні при внесенні добрив.
  3. Сапи. Видаляють бур’яни. Проводять розпушування після посадки і поливу.
  4. Граблі, плоскорізи, ручні культиватори. Універсальні пристосування, здатні замінити багато з перерахованих.

Друга група інвентарю для саду та городу.

Весь асортимент буде включати в себе:

1. Коси. Використовуються для зрізання трави до потрібного рівня.
  2. Секатори. Проводять обрізання кущів, дерев, винограду, розсади томатів.
  3. Садові ножиці. З їх допомогою чагарниках надають потрібну форму.
  4. Кущорізи, пили. Допоможуть легко видалити зайві товсті гілки і пагони.
  5. Садові ножі. Застосовують для обробки, зачистки ран на деревах і прищеплення.
  6. Обприскувачі. Проводять розпорошення на рослини для захисту від шкідників.

Допоміжний інвентар для саду і городу

Багато досвідчених Рослинники вже напевно помітили, що в загальному передбачуваному переліку робіт на ділянці не вистачає дуже важливої ​​ланки — поливу. Адже, погодьтеся, буде недостатньо, якщо ваші рослини тільки посаджені, прополоті, обрізані і обприскати. Тому подбайте про поливальному інвентарі для саду та городу.
Перелік, звичайно ж, починається з найпростішої лійки і відер, і закінчується всілякими спеціальними системами (крапельне зрошення, поливалки з насадками, шланги з різного матеріалу і т.д.).

Крім усього перерахованого вище інвентарю для саду та городу, було б непогано мати в своєму арсеналі пристосувань невелику тачку, складаний стільчик, дріт для підв’язування, газонокосарку ручну.

Обробляєте ви рослини, посаджені на грядках або плодоносні чагарники, без спеціальних пристосувань не обійтися.

Уміло підібраний інвентар для саду і городу допоможе значно полегшити працю на ділянці. Застосовуйте на практиці корисні властивості і характеристики інструментів.

Які інструменти потрібні починаючому садівникові дивіться у відео