Груша Талгарська красуня — опис і фото сорти, посадка і догляд, характеристики, відео

груша сорту Талгарська красуня
Подивіться, перед вами груша Талгарська красуня — опис, фото не можуть передати смак і аромат плоду. Але уявіть теплу тяжкість на долоні і аромат, що виходить від стиглого фрукта. Зберігається це чудо всю зиму, і стає ще смачніше. Тільки не слід запізнюватися зі збиранням врожаю. Посадіть в своєму саду сорт груші Талгарська красуня — у цього дерева багато достоїнств!

опис сорту

урожай сорту Талгарська красуня
Сорт Талгарська красуня — результат селекції казахстанських учених. Основою для нового сорту послужила груша Лісова красуня, обпилювачами — груші Конференція, Говерла і улюблениця Клаппа. Новий сорт являє дерево середніх розмірів. Талгарська красуня не володіє самоплодностью, тому запильник їй необхідний. Краще якщо це будуть ті самі груші, що її створили, Конференція або Говерла.

Скелетні гілки відходять від стовбура під прямим кутом. Гілки, що ростуть і плодоносять, пониклі, від чого дерево приземлено. Кора сіра, луската. Дерево володіє високою зимостійкістю, культивується в європейській частині Росії повсюдно.

Біч плодових дерев — хвороби і шкідники. Однією з найважливіших характеристик сорту груші Талгарська красуня за описом і фото є її стійкість до шкідників і хвороб. Важливо, що парша на цей сорт груш не діє. Скорочується кількість хімічних обробок до мінімуму, а значить, на сімейний стіл потраплять чисті плоди.

Агротехніка груші сорту Талгарська красуня

Догляд за плодовим деревом і саджанцем різний. Доросле дерево більш терпляче переносить тимчасові негаразди. Молодий саджанець за 5 років повинен закласти основу для майбутнього плодоношення. Але деякі операції при посадці і догляду за грушею Талгарська красуня вимагають особливої ​​уваги:

• правильна посадка;
  • полив і підгодівля;
  • обрізка;
  • захисні заходи;
  • укриття на зиму.

Незважаючи на невибагливість дорослого дерева, саджанець потрібно оточити турботою. Здоровий дволіток з розвиненою кореневою системою опускають у воду на добу або 36 годин.

Яму копають на сонячному схилі, з північного боку новосадку потрібно захистити екраном. Яму глибиною до 1 м обладнають дренажним шаром з каменів, битої цегли, засипають піском, вбивають опорний кол. З родючої землі насипають горбок, на ньому розправляють корінці. Присипають коріння родючим грунтом на кілька сантиметрів, потім можна підсипати суміш з суперфосфатом і калійної сіллю. Коріння не повинні отримати хімічний опік від дотику з добривами при поливі. посадка саджанця
Грунт на коренях ущільнюють, притоптують так, щоб місце прищепи було над землею. Чашу для поливу мульчують.

Для підтримки молодого саджанця в землю вбивають кол. Це не повинен бути залізний прут або труба — взимку від нього холодно. Щоб дерев’яний кілок довше не згнив, можна злегка обвуглити кінець на багатті, вибрати модрину. При мульчировании, біля стовбура повинен залишатися вільний простір — від попрілості.

Полив здійснюють протягом усього сезону. Для цього викопують кругові канавки. На одне дерево виливається до 2 відер води. Грунт повинна бути вологою, але не мокрою. Саджанці поливають 3 рази в тиждень, дерева — 4 рази на місяць. У перший рік саджанці не удобрюють. Пізніше з весни в грунт закладають суху сечовину або аміачну селітру в канавки, на невелику глибину. При поливі добриво буде живити ґрунт. Після збору врожаю дерево підгодовують компостом, дають фосфорні та калійні добрива.

На зиму груші в зоні ризикованого садівництва утеплюють попередньо очищені і побілені дерева. Хорошим покривним матеріалом служить спеціальне неткане полотно. Воно дає дереву дихати, одночасно захищаючи його.

доглянуті дерева
Формування дерева починають з другого року, залишаючи єдиний центральний втечу. При обрізанні видаляють внутрішні гілки, щоб не загущать крону.

Захисні заходи включають обов’язкову обробку фунгіцидами та по зеленому конусу, ловчі пояси на дереві і пастки з запахом перебродивших фруктів для бражника.

Якщо доглядати за грушею Талгарська красуня за описом, фото продемонструє приблизно такий результат:плодоношення молодого дерева

Увесь труд окупляться сторицею, при радості від рясного щорічного врожаю груші Талгарська красуня.

Відео про смак груші Талгарська красуня