Грошове дерево з монет своїми руками, прикмети, фото, відео

грошове дерево своїми руками
Мистецтво фен-шуй вчить нас: для того, щоб стати багатим, потрібно обов’язково мати грошове дерево, адже саме воно притягує як магніт матеріальні блага і достаток. У сувенірних магазинах широкий вибір таких талісманів на будь-який смак, але якщо зробити грошове дерево своїми руками і вкласти в нього частинку душі, це посилить його дію в кілька разів. Пропонуємо вашій увазі кілька варіантів виготовлення саморобного деревця, яке від цього не втрачає ні краси, ні магічних здібностей.

Топиарий з монет

топиарий з монет
Приступаючи до виготовлення топіарія з монет (декоративного деревця з фігурною круглою кроною), слід дотримуватися правил:

1. Головний акцент вироби — це крона, і її діаметр повинен бути більше горщика, в якому росте деревце.
  2. Максимальний розмір горщика дорівнює ширині крони, але краще взяти менш об’ємний горщик, щоб він не відтягував на себе увагу.
  3. Загальна висота сувенірного деревця становитиме приблизно три діаметра самої крони.
  4. Стовбур повинен бути тонким, але стійким.
  5. Щоб дерево не падало, підстава-горщик необхідно заповнити важким наповнювачем.

Одним з найпростіших варіантів грошового дерева з монет є використання в якості основи для крони круглого кулі з пінопласту. Деякі умільці майструють його з газет, щільно звертаючи їх і склеює, однак цей варіант не найкращий, оскільки домогтися рівної округлої форми дуже складно. Щоб крона вийшла ідеальною, краще підібрати пінопластовий кульку. Його розмір залежить від бажання і кількості монет, наявних, але варто враховувати, що їх повинно бути чимало, адже куля покривається повністю.

Куля слід попередньо обклеїти паперовими серветками — так він не буде слизьким і монетки краще пристануть.

Отже, щоб зробити своїми руками грошове дерево-топиарий, треба підібрати невеликі монети однакового номіналу, наприклад, в 10 рублів. Кріпити їх можна або термопистолетом, або клеєм ПВА (перший варіант краще, оскільки забезпечить гарне приставання). Формувати крону слід у вигляді луски, а саме:

• спочатку приклеїти одну монетку;
  • зверху докласти дві монети таким чином, щоб перша виявилася частково прихована, і вони стикалися один з одним в центрі нижньої монетки;етапи виготовлення грошового дерева
  • інші монети приклеїти таким же чином, укладаючи як луску, шар за шаром;
  • обробити обклеєну крону лаком для посилення блиску.

Невелику ділянку кулі повинен залишитися порожнім — звідси буде «рости» стовбур.

Стовбур дерева можна зробити зі звичайної палички для суші і тоді він буде рівним або ж зі шматка товстого кабелю з алюмінію, вигадливо зігнувши його. Золотистий ефект дерев’яного стовбура додасть фарбування, кабель ж потрібно обмотати стрічкою або папером аналогічного кольору.процес виготовлення грошового дерева

Витончене грошове дерево з гілками

грошове дерево з гілками
Дуже ніжне грошове деревце можна зробити своїми руками з монет і дроту: красива ниспадающая крона з золотистими листям-монетками буде головною прикрасою будинку. Змайструвати талісман нескладно, для цього:

1. Просвердлити в монетках дірочки і кожну надіти на невеликий шматок тонкого дроту — це будуть листя на черешках.підготувати монети і дріт
  2. З’єднати листочки в гілки.з'єднати монети в гілки
  3. З гілок зібрати деревце, прикріпивши їх на стовбур з товстого гнучкого кабелю.зібрати крону дерева
  4. Встановити дерево в горщику або склянці з гіпсом.готове грошове дерево

Монети також можна комбінувати з бісером, а стовбуру надавати різну форму.

Картина з монет

картини з монет
Ефектно виглядає не тільки об’ємне дерево, але і викладене у вигляді картини на полотні або папері. Таку роботу можна виконувати з дітьми, адже нічого складного в тому, як зробити грошове дерево на картині, немає. Сама виріб складається в наступному:

1. На полотні намалювати контур (ствол і крону).
  2. З скручених в джгутики паперових серветок викласти ствол.
  3. З монет викласти крону.
  4. Пофарбувати все золотистою фарбою.
  5. Вставити картину в рамку.

Що собою символізує грошове дерево?

різні варіанти грошового дерева
З грошовим деревом пов’язано чимало прикмет. Згідно з ученням фен-шуй, головне завдання цього талісмана — притягувати до свого господаря фінансове благополуччя і багатство, але ефект буде тільки в тому випадку, якщо дерево поставити на правильне місце, а саме в зоні багатства. За це відповідає південно-східна сторона приміщення, а для посилення дії грошового дерева поруч рекомендують встановити фонтан.

Китайські знавці фен-шуй запевняють, що декоративні деревця-талісмани повинні мати 10 гілок, на яких розташовані рівно 100 монеток — саме таке поєднання має максимальний магічну дію.

Якщо потрясти таке деревце і позвенеть листочками-монетами, незабаром варто очікувати матеріальної вигоди. Правда це чи ні — це вже вирішувати вам.

Що стосується живого грошового дерева (толстянки), то рослина теж зберігає свою символіку, якщо за ним правильно доглядати. В даному випадку, щоб квітка вплинув на матеріальний стан позитивним чином, необхідно регулярно протирати листочки, не допускаючи утворення на них пилу — вона призведе до протилежного ефекту (витрат і втрати грошей). Всихання куща теж віщує незаплановану розтрату.

Для активації дії грошового дерева-товстянки на дно вазона слід покласти монетку і щорічно напередодні Різдва промивати її під проточною водою.

Підводячи підсумки, хочеться сказати: якщо в будинку є запаси дрібниці, в тому числі і старі монети, обов’язково варто спробувати змайструвати з них талісман. Грошове дерево, зроблене з любов’ю своїми руками, не тільки прикрасить будинок, але і стане оригінальним подарунком для друзів і знайомих.

Робимо грошове дерево з бісеру — відео