Генератори дизельні для дому та дачі відео огляд, який дизельний генератор краще вибрати для дачного будинку?

Які краще генератори дизельні для дому та дачі
Питання автономного електропостачання заміських будинків зачіпає все більше дачників жителів сільської місцевості. Дійсно, рішення цієї важливої ​​проблеми дозволяє не залежати від якості послуг постачальних організацій і якості наявних в населеному пункті мереж. Важливо лише, щоб придбане обладнання було грамотно підібрано, а значить, дозволяло забезпечити всі потреби домогосподарства.

Одним з кращих варіантів такого обладнання є генератори дизельні для дому та дачі, які можуть гарантувати функціонування всіх систем життєзабезпечення в якості і резервного, і основного джерела живлення.

Переваги дизель-генераторів

1. Якщо порівнювати пристрої на дизельному паливі з бензиновими аналогами, то перші більш ефективні і надійні.
  2. Економічність цих генераторів особливо очевидна при постійному використанні агрегатів.
  3. Пристрій більш екологічно, ніж бензиновий генератор.
  4. Дизель-генератори більш безпечні, ніж бензинові.

Недоліки дизельних генераторів

1. Гучність роботи.
  2. Чутливість до якості палива.

Який дизельний генератор краще вибрати для дачного будинку?

Вибір відповідної моделі дизель-генератора краще вести, грунтуючись на ключових технічних і експлуатаційних характеристиках обладнання:

• потужності;
  • на вигляді виробленого струму;
  • економічності і обсязі бака;
  • на рівні шуму;
  • мобільності пристрою.

огляд дизель генераторів

Потужність дизель генератора

Особливість таких генераторів в тому, що вони здатні виробляти досить широкий діапазон потужності. І тут важливо врахувати призначення генератора і передбачувану споживану потужність.

• Для організації резервного енергопостачання при відключенні централізованого енергопостачання або для постійного забезпечення літнього дачного будиночка буде досить генератора дизельного на 5 кВт або 7 кВт.
  • Дизель-генератор на 10 кВт або трохи могутніше вже здатний забезпечити енергією повноцінний заміський будинок для постійного проживання. При цьому зможе безперебійно працювати вся сучасна побутова техніка, включаючи прилади з високими стартовими струмами.
  • Агрегат потужністю від 25 до 50 кВт — це надійне джерело безперебійного енергопостачання на постійній основі для котеджів і особняків з великим набором електроприладів, куди можуть входити пристрої з активною омічний навантаженням.
  • Дизель-генератори 100 кВт і вище використовуються для постачання груп домоволодінь або цілих селищ з сучасною інфраструктурою.

Умови експлуатації генераторів дизельних для будинку

який дизельний генератор краще вибрати для дачного будинку?
Для генератора відкритого виконання, змонтованого на металевій рамі, буде потрібно окреме приміщення, оснащене опаленням, вентиляцією і засобами безпеки на випадок загоряння.

Апарат контейнерного типу не боїться впливу погодних умов, його можна встановити в зручному місці. Як захист тут використовується спеціальний кожух, здатний позитивно вплинути і на гучність генератора

Іноді на заміських домоволодіннях використовуються пересувні генератори у вигляді трейлера на шасі.

Спосіб управління дизель-генератором

1. Ручний режим передбачає, що поряд з агрегатом повинен хтось перебувати, щоб мати можливість регулювати його функціонування.
  2. Напівавтоматичний режим відрізняється від ручного деякої автоматизацією, наприклад, ручним може залишитися тільки запуск генератора. Сьогодні існують моделі, керовані дистанційно, але такий контроль може здійснюватися з дистанції не більше 25 метрів.
  3. Генератори з автоматичним режимом управління вимагають лише здійснення моніторингу та використання людиною спеціальних програм. Вся необхідна інформація виводиться на панель.

Відео огляд стаціонарного дизельного генератора для будинку з авто-запуском

Огляд дизель генераторів популярних марок

Кращі російські дизель-генератори для дому
До кращих дизельним генераторам на російському ринку слід обов’язково віднести пристрої, що випускаються вітчизняними компаніями під брендами Вепр, PRORAB і Сварог. Лінійка генераторів на дизельному паливі від цих виробників розрахована не тільки на побутових споживачів, але і на промислове використання агрегатів підвищеної потужності.

Відео огляд російського дизельного генератора Prorab 3001 D

Серед іноземних моделей користуються довірою покупців генератори таких відомих європейських брендів, як EKO і HAMMER, FG Wilson, SDMO, а також HUTER і Genpower. Це високонадійні пристрої, що показують і в російських умовах чудову продуктивність і працездатність.

Дизельний генератор для дачі марки Hyundai
Широкий ряд дизель-генераторів пропонують традиційно представлені на цьому ринку азіатські компанії. Hyundai, Honda і Yamaha, а також багато інших виробників є сьогодні своєрідними лідерами в цій сфері, не тільки завдяки високій якості продукції, а й через її сучасного дизайну. Зараз на ринку можна побачити і продукцію від американських компаній, наприклад, Ranger і Mustang. Причому під цими брендами випускається лінійка не тільки побутових, а й промислових моделей.

Попри всю різноманітність пропонованого сьогодні асортименту російську продукцію вигідно відрізняє доступність, крайня надійність і простота в експлуатації.

Оскільки вітчизняні дизель-генератори краще до місцевих умов, то нарікань по частині їх «примх» або відмов у покупців практично не виникає. Та й при необхідності проведення технічного огляду або ремонту пристрою, знайти ті чи інші деталі не складає труднощів.
Якщо ж розглядати гідності імпортних генераторів, то їх безсумнівним плюсом стане велика економічність і досить тривалий моторесурс.

Як вибрати генератор (відео) + зварювальні генератори