Газонокосарка Вікінг — бензинові, електричні, самохідні моделі для дачі, запчастини, ціни, відео

газонокосарка вікінг
Серед іменитих брендів, що представляють обладнання для догляду за садом, газонокосарка Вікінг не загубилася. Її обтічні форми, корпус кольору молодої зелені, ошатний травосборник привертають погляд. Вже потім дізнаєшся, це німецька фірма збирає модель в Австрії, підтверджуючи німецька якість. Вісім серій, 40 моделей газонокосарок — вибір великий, від ручних помічників до роботів.

Чим приваблюють газонокосарки Viking

зручна в експлуатації
Користувач привіз нове обладнання до місця роботи, прочитав зрозумілу інструкцію, налаштував механізм і запустив апарат. І неважливо, ручна роторна акуратна косарка, електрична або бензинова модель — вона негайно покаже себе:

• простим, зрозумілим управлінням;
  • красивим оформленням і зручною складаним ручкою;
  • невисоким шумом;
  • великими рифленими колесами, мінімально пошкоджують газон;
  • великим травосборником.

Навіть ручні роторні косарки зручніше і ефективніше коси або серпа. У лінійці моделей представлені електричні газонокосарки Вікінг, самохідні і несамохідні бензинові моделі з надійним американським двигуном Бріггс. Все культиватори мають міцний корпус, відмінний ніж зі спеціальної сталі. Остання серія представлена ​​роботом, який включається в роботу дистанційно.

Для тривалої безаварійної роботи газонокосарки необхідно дотримуватися умов експлуатації, особливо вимога очищення вузлів після закінчення роботи. Це запобіжить корозійний знос деки. Двигун має повітряне охолодження, з забитими ребрами він перегріється і вийде з ладу.

Політика компанії заснована на постулаті — якісна техніка не може коштувати дешево. Ціни на газонокосарки Вікінг не пригнічують, але змушують шанобливо поглянути на інструмент. Відсутність негативних відгуків підтверджує, виробник сумлінно виконав свою роботу.

електрична модель вікінга
У лінійці газонокосарок Вікінг допоможе розібратися чітке маркування. Перша літера М позначає травокос, Е або В привід, електричний або бензиновий. Перша цифра — серія вироби, а значить характерні позиції для цього виду інструменту. Число з 2 цифр означає ширину скошування, тільки потрібно відняти 2. Всього серій вісім, останні 7,8 призначені тільки для професійного використання.

Технічна документація та обслуговування газонокосарок

якісні ножі
З недавніх пір відбулося злиття, компанія Viking припинила існування, вона увійшла в більш потужне об’єднання Stihl, і тепер сервісні центри Штиль обслуговують і техніку Вікінг. Запчастини для газонокосарки Вікінг купити не складе труднощів. На власному сайті компанії пропонуються запчастини для всіх модифікацій техніки. Незалежно від того, що виріб зняли з виробництва, деталі на нього є в наявності або будуть доставлені протягом 3-5 днів. Але важливо, замовляючи вузол, знати його модельний номер, одна серія випускається в декількох комплектаціях. Те ж саме стосується двигуна.

Приклади газонокосарок Вікінг

viking 248
Серед безлічі моделей травокосілок розглянемо самохідну і несамохідні машину. Вони відрізняються тим, що в несамохідної моделі міць двигуна спрямована на забезпечення різання. У самохідної моделі до 30% енергії витрачається на рух коліс. У другому випадку оператор просто тримається за ручку, направляючи апарат в потрібну сторону.

Газонокосарка Вікінг 248 легко справляється з густою травою. Спеціальна рукоятка на корпусі дозволяє під час руху регулювати висоту зрізу трави в 7 варіантах. Трава збирається в пластиковий контейнер спрямованим потоком повітря. Великі рифлені колеса з подвійними підшипниками стійкі, мають хороший зацеп з грунтом. Корпус апарату виконаний з листової сталі. Обсяг пластикового травозбірника 55 літрів. Потужність двигуна 2,2 л. с., вага інструменту 27 кг. Ціна моделі в середньому 26 тисяч рублів.

viking 448
Газонокосарка Вікінг 448 обладнана потужнішим мотором BS серія 500 E, так як частина енергії витрачається на забезпечення руху. Передні колеса приводні, добре справляються. Ширина косіння 46 см, в цій моделі є функція мульчування грунту подрібненою травою. Сім положень дозволяють регулювати зріз 25-75 мм. Корпус виконаний з полімеру. Є можливість регулювати швидкість переміщення. Привід на колеса одноступінчатий. Потужність двигуна 4 л. с., важить газонокосарка 26 кг. Вартість інструменту 34-38 тисяч рублів.

Знайомство з газонокосаркою Вікінг МВ 248 — відео