Ганок заміського будинку — ідеї розширення функціоналу ганку, ідеї дизайну, фото, відео

ганок заміського будинку
Перше, що кидається в очі при підході до будинку — це ганок. Воно несе в собі кілька практичних функцій. По-перше, ганок дозволяє нам піднятися до рівня підлоги в будинку. Вся пил і бруд залишається зовні, осідаючи на щаблях.

Крім цього, ганок можна облаштувати під зону відпочинку, приймати там сонячні ванни або обідати всією сім’єю. Ідеї ​​дизайну, які ми підібрали для вас, допоможуть визначитися, який тип конструкції вам до душі.

Особливості розташування ганку

Як правило, коли готується проект будинку, розробляється і план ганку. Однак, часто потрібне розширення або модернізація вже готової конструкції. Наприклад, вам потрібно збільшити площу житла, створивши імпровізовану веранду, або спорудити місце для літніх сніданків.

розширене ганок
Перебувати за містом, але не втрачати в комфорті — до цього прагнуть майже всі дачники. На ганку можна розмістити пару зручних крісел і маленький столик. Набір такої простої меблів відразу створює затишок і бажання провести час, попиваючи чай на свіжому повітрі. Навіс захищає від дощу і палючого сонця, так що перебувати тут — одне задоволення.зона відпочинку на ганку

благоустрій ганку

Прагнення збільшити площу свого житла цілком природно і логічно. Тому багато власників заміських будинків не обмежуються будівництвом невеликого майданчика з навісом. Споруда веранди або тераси — популярні варіанти розширення функціоналу ганку.розширення функціональності ганку

Розташована під дахом зона відпочинку дозволяє відпочивати на свіжому повітрі, не боячись опадів і вітру. Для облаштування такого комфортного куточка досить зручною меблів і столу. При цьому, ганок не перестає виконувати функцію зв’язку з основною частиною будинку.

ганок з навісом як зона відпочинку
Найкраще підходить плетені меблі. Вона легка і недорога, а варіантів дизайну і забарвлення існує багато. Плетіння вписується в будь-яке оточення і виглядає дуже красиво.

комфортні меблі на ганку будинку
Для більшого єднання з природою використовується меблі з дерева. Вона коштує дорожче і потребує спеціальної обробки проти вологи. Прикрашені подушками і м’якими сидіннями дерев’яні стільці і крісла-качалки так і ваблять присісти.

меблі з натурального дерева
Часто відкриту веранду обносять проти сіткою. Так ви надійно захищені від комарів в будь-який час дня. Можна безбоязно включати освітлення і перебувати на ганку всю ніч. Іноді замість сітки використовують фіранки. Вони дають менший захист, зате виглядають набагато привабливіше.

ганок закрите москітною сіткою
Квіти грають велику роль в оздобленні веранди. Вибирайте такі види, які можуть рости в горщиках, ящиках, або дертися по жердин вертикально.рослини на ганку як урашенія

Розміщення зони для прийому їжі на подовженому ганку під навісом дозволяє обідати на вулиці, насолоджуючись співом птахів і запахом квітів. Дах надійно захищає від дощу, а піднесення майданчика не дає пилу проникати в будинок.

обідній стіл на витягнутому ганку
Матеріали для меблів можуть бути самі різні: метал, пластик, ротанг, дерево. Вибір залежить від покриття ганку і передбачуваного ваги людей. Наприклад, для дітей практичним буде встановити пластикові стільці, які не витримують велику вагу, але дешеві і мобільні. Металеві ніжки можуть пошкодити підлогове покриття, тому краще не вибирати такі меблі, якщо стать не викладена керамічною плиткою, або не виготовлений з твердих сортів дерева. В іншому, сталева меблі довговічна і міцна, але сидіти на ній без подушок холодно.

меблі з металу на ганку
Садова меблі ідеально підходить в будь-якому випадку. Простий прямокутний довгий стіл і дві лавки. Така конструкція дозволяє з комфортом розмістити всіх присутніх і служить довгі роки.проста садові меблі на ганку

Будучи щасливим володарем великого будинку, ви можете поєднати зону відпочинку, трапезну і облаштувати майданчик для барбекю.

засклена веранда

Ганок часто остекляют, збільшуючи простір будинку і отримуючи додаткове приміщення для відпочинку, сну і їжі. Як правило, це відбувається після декількох років життя в будинку. Хороша гідроізоляція та вентиляція обов’язкові.

засклене ганок збільшує площу будинку
Напевно ви плануєте перебувати на веранді круглий рік. В цьому випадку, обов’язкова установка джерела тепла. Камін прекрасно справляється з цим завданням, однак, краще вибрати електричний варіант з міркувань безпеки. До того ж, наявність вогню в ньому тільки імітується, тому не треба переживати про димоході і паливі.

електричний камін на критому ганку
Часто після зведення веранди внутрішня обробка не потрібна. Використання оригінального покриття підлоги і стін будівлі виглядає виграшно. Іноді стіни облицьовують сайдингом.

використання сайдинга для обробки ганку
У разі, якщо приміщення веранди зовсім невелике, то краще пофарбувати стіни в білий колір. Так простір буде візуально здаватися більше, а про клаустрофобії можна не переживати.

засклене ганок в білому кольорі
Благоустрій ганку і створення з нього повноцінної житлової або обідньої зони — це вигідне рішення з точки зору підвищення комфорту заміського життя. Не має значення, великий у вас будинок чи ні, але грамотно модернізована конструкція на вході значно розширить його функціонал.

Ідеї ​​дизайну ганку приватного будинку — відео