Гамак для купання новонароджених в ванночку, як зшити своїми руками, відео

купання новонародженого в гамаку
На допомогу новоспеченої мами виробники пропонують спеціальний гамак для купання новонароджених. Він дозволяє зробити цей процес максимально безпечним і комфортним для обох. Імовірність нещасних випадків зводиться до мінімуму, оскільки тільце крихти фіксується на спеціальній тканинної підставці. Малюк спокійно лежить на такому пристосуванні, отримуючи масу задоволення від ніжних пещення води і мами. Щоб ця річ була по-справжньому затребуваною, слід розглянути нюанси її вибору.

Наявність такого підтримує пристосування не є гарантією абсолютної безпеки. Тому не можна залишати немовляти без нагляду у ванні. До того ж потрібно все одно підтримувати його голівку і спинку.

Читайте також нашу статтю: саморобний гамак з тканини!

різновиди моделей

гамак гірка
Відрізняються гамаки для новонароджених як формою, так і фактурою полотна. Найчастіше їх роблять з гіпоалергенної і екологічно чистої продукції. Дуже ефектно виглядати моделі яскравих, насичених відтінків. Особливу увагу виробники приділяють підбору матеріалів:

1. В якості основи вибирають дуже міцну тканину, але все ж досить м’яку і ніжну. Тоді при контакті з вологою шкірою, вона не буде натирати.
  2. Спеціальні вставки для фіксації головки і попки немовляти зроблені з еластичних, але повітряних матеріалів. Поліуретанові опорні елементи без проблем утримують на воді безпорадного малюка.
  3. Кріпильних гачків або широких гумок може бути від 3-х до 6-ти штук. На фото представлені зразки гамака для купання новонароджених, які кріпляться за борт ванночки різними способами. При цьому варто відзначити, що у деяких моделей розмір просідання тканини регульований. Досить тільки накрутити або розкрутити потрібний запас матеріалу.

Поради щодо вибору

У такій відповідальній справі потрібно особливу увагу приділяти деталям. Купуючи продукцію, слід перевіряти надійність кріплень, а також міцність тканини. Від полотна не повинен виходить різкий і неприємний запах. Також слід перевіряти якість швів. Стирчать нитки свідчать про низьку якість товару. При виборі важливо враховувати:

1. Ступінь натягу. Матеріал провисає легко і без утворення великих зазорів з боків. При правильній установці гамака у ванні він не буде діставати до дна, адже це вкрай небезпечно для новонароджених.перевіряємо ступінь провисання
  2. Розміри підтримує пристосування. Не потрібно купувати такі речі на виріст. У підсумку це створить дискомфорт як мамі, так і малюкові. Запас повинен бути від 5 до 10 см.
  3. Тканина. Грубі шви, затягування і громіздкі деталі буде натирати ніжну шкіру дитини. Фактура матеріалу повинна бути м’якою, але міцною. Діткам, які мають невелику вагу, підійдуть моделі з сітчастою основою. Справжнім богатирям слід купувати більш міцні зразки з щільної тканини, тому що еластична сітка під вагою тіла сильно просідає.гарна якість тканини
  4. Обробка кріплень. Ця частина гамака для купання новонароджених повинна бути виконана дуже якісно. Для цього виробники використовують додаткові вставки біля скоб і товсті нитки. Краї прошиваються кількома рядками.

Після використання річ необхідно прати. До наступних водних процедур вона повинна гарненько просохнути, щоб не стати розсадником цвілі.

модель гамака з регульованим просіданням
Оскільки зараз ванночки йдуть нестандартних розмірів, то потрібно купувати моделі з можливістю регулювання натягу. Це дозволить мамі фіксувати з урахуванням ваги крихти і габаритів купелі.

Гамак своїми руками

саморобний гамак для купання дітей
Мільйони матусь віддають перевагу саморобним гамак для ванночки, адже вони вважають їх більш економним варіантом для купання своїх новонароджених. Змайструвати таку красу можна в кілька етапів:

1. Підібрати щільну і високої якості тканину, а також металеві скоби. Знайти міцні багатошарові нитки.
  2. Замалювати ескіз майбутнього виробу. Можна позначити вставки з інших матеріалів.
  3. Розрахувати розміри. Відштовхуватися коштує від габаритів ванночки. Додати по 1,5-2 см на кожен шов.
  4. Зробити 2 викрійки, якщо це комбінований варіант. Одна піде на вставки, а інша — безпосередньо на виріб.ескіз гамака і готовий виріб
  5. Припуск для кріпильних гачків збільшують до 5 см. При обробці цей край потрібно зігнути і прострочити. Потім прикласти скоби, назад загнути, а після зробити близько 6 рядків. Це для надійності.
  6. На готовий виріб акуратно нашити вставочки. В області головки можна підкласти шар поролону або синтепону.комбінована модель гамака для купання

Краї швів варто обробити оверлоком. Приховати ці непривабливі зрізи радять за допомогою косою бейки з водостійкої тканини.

Спритність рук в поєднанні з жіночою інтуїцією і гамак для купання новонароджених готовий. У справі виготовлення та вибору таких речей важлива скрупульозність і відповідальний підхід.