Форма для яєчні з Китаю — правила використання, вартість у інтернет-магазинах і на Аліекспресс, відео

прикрашаємо сніданок
Сніданок — це найважливіший прийом їжі. Він допомагає набратися сил перед важким робочим днем. Але якщо відсутня якась різноманітність їжі, то з часом набридне є одну і ту ж вівсянку або яєчню. Адже хочеться чогось смачного і незвичайного, проте не у всіх є час на підготовку. Тому сьогодні користуються великою популярністю спеціальні форми для приготування яєчні. З їх допомогою можна урізноманітнити свій раціон, просто незвично прикрасивши сніданок.

Форми для яєчні дуже сподобаються дітям. Такий сніданок здатний поліпшити настрій на весь день.

варіанти використання форм для яєчні
Використовувати форми для яєчні дуже просто. Для початку потрібно розігріти сковороду. Коли вона буде готова, покладіть форму і вбийте в неї яйце. Через кілька хвилин яєчня буде готова, і можна забрати формочку. Щоб не обпектися, використовуйте спеціальну ручку, яка знаходиться на формі. Акуратно перекладіть яйце на тарілку. Смачний і незвичайний сніданок готовий.

зручна ручка
Переваги форми для яєчні:

1. Простота. Не потрібно якось примудритися і вирізати з яєчні сердечко або зірочку. Досить просто вбити яйце в форму.
  2. Швидкість. Незвичайний сніданок робиться лише за пару хвилин.
  3. Універсальність. Форму можна використовувати для приготування яєчні і млинців. З її допомогою можна незвично подати кашу або салат.
  4. Безпека. У форми є спеціальна ручка, яка дозволяє безпечно забрати її зі сковороди.

форма для яєць в інтернет-магазині
Форми для яєчні — це корисна річ на кухні, але скільки вона коштує? Інтернет-магазини України і Росії пропонують купити форму за 568 рублів. Якось дорого для однієї форми.

форма для яєчні на Аліекспресс
А ось на сайті Аліекспресс можна знайти форму для яєчні всього лише за 40 рублів. Така ціна цілком підходить для цього пристосування. Вона майже в 15 разів менша, ніж сума, запропонованої вітчизняним виробником.

розміри форм для яєць
Характеристики форми для яєчні:

• матеріал — нержавіюча сталь;
  • є спеціальна ручка;
  • колір — сріблястий;
  • висота — 1,5 см;
  • вид форми — квітка, коло, серце, зірка.

Як бачите, характеристики китайського продукту нічим не відрізняються від вітчизняного. Тому краще всього замовляти форму для яєчні на сайті Аліекспресс. Адже китайський виробник пропонує ціну набагато дешевше, ніж вітчизняний. Замовляйте форму для яєчні в Китаї і порадуйте своїх близьких незвичайним сніданком.