Енергозберігаючі обігрівачі для дому та дачі — відео

сонячні панелі на даху будинку
Як навчитися правильно заощаджувати? Це питання хвилює багатьох людей. Одні вважають, що економія, це придбання більш дешевого устаткування, одягу, взуття, недорого автомобіля, будівництво маленького будинку з традиційних будівельних матеріалів. Ми радимо надходити трохи по-іншому. Краще один раз купити хорошу якісну річ, ніж міняти її щороку або регулярно ремонтувати.

Вирішуючи питання про опалення свого заміського будинку або дачі, необхідно звернути увагу на енергозберігаючі обігрівачі для дому. Заплативши один раз, ви будете економити кожен опалювальний сезон на споживанні енергетичних ресурсів. Безпека і якість обігріву гарантовано виробниками.

Енергозберігаючі технології для дому

енергозберігаючий будинок
Для економічного обігріву великих будинків і маленьких дачних будівель необхідно використовувати сучасні енергозберігаючі технології для дому та економічні теплові прилади:

1. Децентралізовані вентиляційні системи з використанням керамічного рекуператора німецького виробництва дають можливість здійснювати точкове підключення і звільняють від пристрою ресурсномістких і складних канальних систем вентиляції. Йде якісне забезпечення приміщень свіжим повітрям і очищення простору від забрудненого повітряного потоку.
  2. Газові генератори застосовуються практично у всіх приміщеннях.
  3. Енергозберігаючі котли використовуються, як додаткове обладнання для опалення будинку.
  4. Сонячні колектори є прекрасним варіантом енергетичної незалежності будинку при забезпеченні гарячою водою і теплом мінімум на 15 років.
  5. Теплові насоси дозволяють отримувати тепло з надр землі.
  6. Сонячні електростанції, що складаються з тонкоплівкових панелей, відрізняються високою якістю і надійністю в експлуатації. Здатні повністю забезпечити потребу будинку в електриці.
  7. Вбудовані іонізатори повітря виробляють в Німеччині і використовуються як для житлових будинків, так і для готельних комплексів, ресторанів.
  8. Сучасний утеплювач — піноскло застосовують для гідроізоляції починаючи з фундаменту і закінчуючи теплоізоляцією даху будинку.

Огляд енергозберігаючих обігрівачів

Щоб мати можливість порівняти ефективність використання сучасних пристроїв для опалення будинків, зробимо короткий огляд енергозберігаючих обігрівачів, які працюють по різному принципом.

інфрачервоні

Стельовий інфрачервоний обігрівач
Основна вимога до використовуваних приладів опалення — максимальне наближення до природних джерел тепла, ефективність, економічність, комфортність. Інфрачервоні обігрівачі визнані споживачами, як одні з кращих завдяки своїм технічним характеристикам і здатністю передавати тепло на предмети.

Енергозберігаючі інфрачервоні обігрівачі ekostar E800 стельової конструкції можуть бути використані, як основний і єдиний спосіб опалення дачі або будинку. Довгі інфрачервоні промені поширюються на площу більше 6 м2. Якщо приміщення більше 12 м2, прилади виконують функцію додаткового опалення. Стельові моделі ІК обігрівачів дозволено використовувати в приміщенні, де є маленькі діти. При установці терморегулятора середній показник споживаної потужності дорівнює 300 Ватт.

Кварцові економічні обігрівачі

Енергозберігаючі кварцові обігрівачі
Поступово в наше життя входять сучасні моделі безпечних для людей кварцових обігрівачів. За зовнішнім виглядом енергозберігаючі кварцові обігрівачі представляють зроблену із спеціального розчину з кварцовим піском монолітну плиту. Працює прилад від електричної мережі. Для виготовлення нагрівальний елемент використовується спеціальний сплав хрому і нікелю. З навколишнім середовищем нагрівальний елемент не контактує завдяки якісній ізоляції.

Енергозберігаючі обігрівачі для дому та дачі
Енергозберігаючі обігрівачі для дачних будиночків важать всього 10 кг і мають стандартний розмір 34 на 61 см. Товщина плитки всього 2,5 см. Потужність приладу дорівнює 0,5 кВт. Одного приладу досить, щоб обігріти кімнату площею в 8 м2. Після включення обігрівача в мережу потрібно 20 хвилин для повного розігріву.

Як вибрати кращий енергозберігаючий обігрівач для будинку?

Енергозберігаючі обігрівачі для дому та дачі
Ми представили найсучасніші і кращі енергозберігаючі обігрівачі для дому. Залишилося зробити свій вибір. У кожної моделі є свої переваги і недоліки. Основний недолік всіх якісних сучасних приладів — висока ціна, але вона дуже швидко окупається завдяки економічному енергоспоживанню обігрівача. Вкладені в прилад гроші повернуться, а обігрівач буде надійно працювати ще довгі роки, зігріваючи ваш будинок.

Роблячи свій вибір, враховуйте чинники:

• Функціональне призначення приміщення, що обігрівається.
  • Ідеальне співвідношення метражу приміщення і споживаної потужності обігрівачів різних моделей.
  • Зручність в обслуговуванні і монтажі.
  • Допоміжне, основне або альтернативне опалення.
  • Швидкість прогріву приміщення і можливість постійної підтримки потрібної температури.
  • Безпека експлуатації.

Вирішуйте самі, який енергозберігаючий обігрівач краще купити для дому, невеликого дачного будови, гаража, теплиці. Враховуйте всі рекомендації і не бійтеся купувати сучасні прилади замість давно вже звичних старих моделей обігрівачів.

Відео огляд енергозберігаючого обігрівача ТеплоПліт