Електропила Макіта ланцюгова — огляд моделей uc3520a, 4030a, запчастини, інструкція з експлуатації, відео

електропила марки Макіта
Пили Makita вважаються електроінструментами, призначеними, як для професіоналів, так і для більш вимогливих домашніх майстрів. Електропила Макіта відрізняється точністю роботи, довговічністю, вона виконана при дотриманні турботи про найдрібніших деталях.

Компанія Makita створює свої інструменти, запчастини для пив Макіта, в тому числі і дискові пилки з урахуванням безпеки, як для користувача, так і для самого інструменту. Полегшення і доповнення, якими оснащуються пили Макіта, роблять роботу з цими інструментами комфортної та ефективної. В даний час електріпіли одні з найбільш затребуваних електроінструментів на ринку. Залежно від моделі, пилки цієї марки пропонують:

• регулювання кута різання;
  • систему, призначену для сдува стружки;
  • підсвічування робочої області або можливість роботи з направляючою шиною.

Історія компанії

електропила компанії Макіта
Історія фірми Makita почалася майже століття тому в Японії. Її назва походить від Mosaburo Makita, який був ініціатором і власником заводу. Свою діяльність компанія почала з виробництва першого електроінструменту, яким був рубанок для дерева. Потім компанія зайнялася продажем і ремонтом електродвигунів. Прорив в компанії стався в 70-х роках, коли компанія почала міжнародну експансію і зайнялася виробництвом, продажем і розповсюдженням електричних інструментів.

Під кінець 2000 року компанія могла похвалитися продажами в 100 країнах світу і 39 дочірніми підприємствами. Компанія працювала і працює на свій бренд дуже ефектно. Це можна помітити по тому, що вироби зі зворотною адресою та маркою Makita можна зустріти по всьому світу. Широкий асортимент продукції, висока якість виконання інструментів призвело підприємство до вершини. Сьогодні бренд є безперечним лідером у виробництві інструментів в світі.

Електропила Макіта UC3520A, ціна

електропила Макіта UC3520A
Завдяки своїй формі і конструкції, забезпечує користувачеві комфортне керування. Серед її переваг, варто зауважити, що зміна і натяг ріжучого ланцюга проводиться без використання інструментів. Більш того, оптимально розташована ручка забезпечує приголомшливе зручність, також під час виконання вертикальних зрізів.

Makita UC4030A

Професійна ланцюгова електропила Макіта 4030а призначена для складних розрізів, наприклад, при будівництві з дерева. Збалансований розподіл ваги і ідеальне розташування ручок гарантують максимальну зручність і точне управління під час різання. Пила оснащена інерційним запуском і гальмом Safety-Matic, який здатний зупиняти ланцюг за 1/10 секунди. Висока якість, закриті підшипники і безперервно змащують редуктор забезпечують довгий термін, не вимагаючи додаткового обслуговування. Потрібно лише іноді доливати масло для електропила Макіта. Перевагами пили 4030а є:

• система зчеплення від перевантаження;
  • ергономічний корпус;
  • обслуговування ріжучої частини без допомоги інструментів.

Елементи рукоятки покриті антискользящим матеріалом. Ширина паза складає 1,3 мм, бак для масла має обсяг 0,14 л. У комплекті є меч, ланцюг, ніж, захисний кожух для ріжучої частини і універсальний ключ SW13.

Яку пилу Макіта вибрати?

Чим відрізняються моделі ланцюгових електропила, пропонованих одним виробником — Maкіта. Порівняємо наступні моделі:

• бензопилу Makita DCS230T;
  • ланцюгову електропилку Makita UC3530A;
  • електропилку Makita UC4020A.

висновок

зручний практичний інструмент
Ланцюгова бензопила DCS230T адресована прихильникам вільної, нічим необмеженої роботи, завдяки двигуну внутрішнього згоряння. Однак це впливає, на її ціну, більш складний спосіб використання, необхідність приготування паливної суміші і такі недоліки, як: шум, викиди вихлопних газів.

У свою чергу, модель UC3530A виділяється довгою направляючої, завдяки чому дає можливість різання товстих дерев. Але ж обмежена робота з подовжувачем, теж має свої недоліки. У разі моделі UC4020A застосована інновація — поперечне кріплення двигуна, що збільшує потужність пили, але негативно впливає на ергономіку.

При виборі підходящої для себе моделі досить відповісти на питання, для яких робіт буде використовуватися пила? Що є найбільш важливими? Бензопила або електрична модель? Менша потужність і велика маневреність? Або велика потужність, але обмежені можливості роботи в важкодоступних місцях?

Очевидно одне — марка Makita подбала про те, щоб користувач сам міг без проблем підібрати найбільш підходящий варіант. Параметри електропила Макіта вказані в інструкції з експлуатації.

Відео-відгук про електропили Макіта