Будинок на дереві — проекти зон відпочинку на висоті, вибір матеріалу, облаштування, відео

куточок відпочинку на дереві
Ми живемо в шаленому темпі, постійно прагнучи заробляти більше, витрачати менше і при цьому вибирати тільки найкраще. Серед рутинних справ, якими зайняті кожен день, немає місця казці. Але ж мріяти можуть не тільки діти, а й дорослі. А який дорослий не хотів в дитинстві свій власний будиночок на дереві? Ця споруда може з’єднати в собі не тільки розважальну функцію, а й стати повноцінною зоною відпочинку на дачній ділянці.

Призначення будинку на дереві

альтанка на дереві
Слід розуміти, що матеріали для конструкції на дереві повинні бути легкими і міцними. Не рекомендується використовувати цеглу і черепицю, оскільки споруда може обвалитися від надмірної ваги.

стежка до будиночка на дереві
Позначте для себе функцію, яку повинен виконувати мініатюрний будинок. Це може бути дитяча ігрова зона або чайний будиночок, в якому приємно провести кілька годин з друзями теплими вечорами. Варто відзначити, що деякі європейці використовують будинок на дереві як місце для постійного проживання.

Дитяча хатинка

дитячі майданчики на висоті
Кожна дитина буде в захваті від такого будівництва на ділянці. Ви можете обмежитися невеликою конструкцією з мотузяною драбиною або ж створити справжній підвісний місто.

Будинок на дереві в стилі хай-тек

будиночок на висоті в стилі хай-тек
У такій споруді можна обладнати робочий кабінет або спальну зону. Різноманіття прямих ліній, строгих геометричних форм і сайдинг з алюмінієвих панелей додадуть конструкції модний і дорогий вид. Проведіть електрику і встановіть приховане освітлення всередині.

комфортні будиночки
Житло на дереві в стилі хай-тек здатне надихнути кожного відвідувача і викликати бажання пожити всередині мінімум кілька днів. Це якісно новий рівень життя, що дозволяє відчути гармонію з природою, не втрачаючи при цьому в рівні комфорту. Часто такі будинки будуються не на самому стовбурі дерева, а поруч на власній опорі, всередині якої проведені комунікації. При цьому вони впритул примикають до гілок, створюючи ілюзію повного єднання з рослинним світом.

На що слід звернути увагу

внутрішнє оздоблення будиночка на дереві
Дуже важливо правильно обставити інтер’єр для досягнення повного комфорту і функціональності. При цьому, всі елементи повинні бути максимального легкими, оскільки це головна вимога при підборі меблів та іншого наповнення будинку на дереві.

Якщо площа дозволяє зонувати простір, зробіть кілька кімнат. В одній можна організувати спальне місце, а в інший місце для чаювання.

Якщо досконально вивчити питання, можна створити споруду самостійно, хоча, не маючи спеціальних навичок теслі, це буде досить проблематично. Найпростіші будинку можна сколотити за пару днів, оскільки в інтернеті є безліч наочних посібників та інструкцій по збірці. вдалині від цивілізації
Однак, якщо ви хочете бачити на своїй ділянці справжній витвір мистецтва, яке викликатиме відчуття казки і таємничості, рекомендуємо звернутися до досвідченого дизайнера для створення проекту.