Бездротовий дзвінок для дачі, зроблений в Китаї, ціна, відео

бездротової дзвінок на хвіртці
Сучасні дачники найбільше цінують тишу і усамітнення. У селищах уже давно будують глухі паркани і не залишають двері навстіж, тому достукатися або покликати сусіда буває проблематично. На виручку приходять бездротові дзвінки, які сьогодні можна побачити на кожній хвіртки.

Вибрати відповідну модель не складе труднощів — у вітчизняних інтернет-магазинах представлені дверні дзвінки на будь-який смак. Доступні у провідній, з різною дальністю дії і списком мелодій — ціни стартують від 150 рублів. Дзвінки також можуть поєднувати в собі функцію домофона і показувати все, що відбувається поруч з вашої хвірткою. Пристрої за 16 000 рублів пов’язують гостя по Wi-Fi з господарем будинку в разі його відсутності.дзвінок evology

Втім, настільки дорогу «іграшку» не хочеться залишати без нагляду за хвірткою, тому більшість власників заміської нерухомості вибирають прості моделі. У разі поломки або крадіжки дачники просто купують новий прилад.

бездротової дзвінок xd-8533h
Звичайний дверний дзвінок в російському інтернет-магазині буде коштувати приблизно 400 рублів. Пристрій не вимагає підключення до мережі — все елементи працюють на автономних джерелах. Після установки можна вибрати мелодію дзвінка і налаштувати гучність, що особливо важливо в будинку з літніми людьми або маленькими дітьми. Дальність зв’язку становить 100 метрів.

дзвінок на Аліекспресс
Асортимент бездротових дзвінків, представлений на сайті AliExpress практично нічим не відрізняється від вітчизняних магазинів. Для тих, хто обожнює різноманітність, китайці зробили пристрій, який дозволяє змінювати мелодію кожен день протягом місяця (всього 32 звукові сигнали).

прилад видає 32 сигналу
У комплект вартістю 300 рублів входить маленька панель з кнопкою і сам дзвінок. Пристрій працює на батарейках, діапазон дії — до 100 метрів. Відгуки покупців відзначають прекрасне якість бездротового дверного дзвінка з Піднебесної. Завдяки стандартному білому кольору, прилад органічно вписується в будь-який дачний інтер’єр.

працює від батарейок
До недоліків можна віднести тільки необхідність покупки батарейок 23А для кнопки, але їх також можна замовити на AliExpress. Аналогічні моделі дзвінків в інтернет-магазинах Росії і України коштують удвічі дорожче, тому покупці рекомендують оформляти замовлення відразу з Китаю. Уважно поставтеся до вибору продавця і його рейтингу, адже згідно з деякими відгуками пристрій може виявитися бракованим.