Бензокоса Хускварна модель 128R — характеристики, несправності, ціна, відео

Бензокоса Хускварна 128R
Компанія Husqvarna займається випуском різної техніки і інструментів для будинку, саду, лісу і будівництва. Бензопили Хускварна, культиватори, ножиці, райдери, бензокоси Хускварна і вся інша продукція виробляються тільки по новітнім розробкам і з якісних матеріалів. Саме завдяки неперевершеній надійності інструментів компанія Husqvarna відома всьому світу і користується великим попитом.

Опис і характеристики бензокоси 128R

Зручний і практичний інструмент
Бензиновий тріммер моделі 128R від Хускварна призначений для обробки ділянок малих і середніх розмірів, також він підходить для зрізу трави біля важкодоступних місць (клумби, бордюри). Інструмент оснащений двотактним двигуном, потужність якого 0,8 кВт або 1,1 к.с. Швидкість обертання бензокоси Husqvarna 128R досягає 11000 об / хв. Двигун розроблений за технологією E-Tech 2, завдяки чому значно знижено кількість вироблюваних вихлопних газів тримерами. Його обсяг дорівнює 28 см3.

Щоб інструмент швидко включався навіть після тривалого простою, в нього вбудований праймер для підкачки палива і система «Smart Start». Максимальна ширина можливої ​​обробки становить 45 см. Бензокоса Husqvarna 128R — це бензиновий тріммер з прямою штангою і професійними ручками, зроблених у вигляді велосипедних. Це дозволяє набагато краще контролювати процес роботи і робота інструментом. Конструкція з прямим типом штанги вважається найбільш надійною, ніж вигнуті. Щоб було зручніше перевозити бензокоси, велосипедні рукоятки можна складати.

Бензокоса важить всього 4,8 кг
Вага інструменту без залитого палива, встановлених ріжучих деталей і захисного кожуха, становить 4,8 кг. Завдяки цьому бензокосами Хускварна версії 128R можна користуватися тривалий час без перерв. Паливний бак бензинового триммера зроблений з білого пластику, щоб було зручніше контролювати кількість залишився палива в ньому. Ємність під бензин має обсяг 400 мл. Щоб завести бензокосу, досить плавно смикнути шнур, так як необхідне зусилля для пуску було знижено на 40%.

Для роботи використовується ремінна оснастка
У комплект з інструментом входять:

• ніж з 4-ма лезами для жорсткої і високої трави або чагарників;
  • тріммерная головка (напівавтоматична);
  • ремінна оснастка на 2 плеча;
  • набір ключів;
  • велосипедна рукоять;
  • керівництво по експлуатації та обслуговуванню;
  • захисний кожух;
  • неразборная штанга.

Волосінь використовують для видалення тільки дрібної трави.

Кнопка запуску бензокоси Хускварна автоматично повертається в початкове положення, щоб було зручніше і швидше повторно включити триммер. Спеціальний ніж для зрізання трав не размельчает її, а укладає в валки. Кожух для захисту диска і тріммера з волосінню використовується один і той же, при цьому знімати під час заміни оснащення немає необхідності.

заміна дисків
Таблиця з технічними характеристиками мотокоси Husqvarna 128R:

Найменування характеристикимодель 128R
Потужність, кВт0,8
Максимальна рекомендована кількість оборотів, об / хв11000
Робочий об’єм циліндрів, см328
Місткість бачка для бензину, мл400
Витрата палива, г / кВтг507
Глушник з каталізатором+
Наявність обмежувача оборотів в системі запалювання+
Вага (без встановленого кожуха, лез і залитого палива), кг4,8
Рівень потужності видаваного шуму, дБ109-114
Довжина штанги, см145
Діаметр ножа з 4-ма лезами, см25,5

Для безперебійного та тривалого терміну експлуатації фахівці рекомендують використовувати масло від Husqvarna для двотактних двигунів.

Ремонт бензокоси Хускварна можна провести і своїми руками, як, наприклад, замінити засмітився повітряний фільтр. Тим більше, що він розташований в зручному і легкодоступному місці під кришкою. Для його заміни не потрібні інструменти. У разі поломки техніку краще віднести в сервісний центр, так як незнання принципів дії окремих деталей може тільки погіршити ситуацію.

Ремонт своїми руками
Найбільш часто зустрічаються несправності бензокоси Хускварна 128R — це проблеми з запалюванням або подачею палива. У першому випадку бензиновий тріммер або глухне через кілька десятків секунд, або зовсім не заводиться. Для цього слід оглянути стан свічки системи запалювання. Якщо вона мокра, то, швидше за все, буде потрібно правильно відрегулювати карбюратор. Або ж проблема виникає через неправильне запуску, тоді слід уважно вивчити інструкцію.

Якщо ж свічка суха, значить, не надходить паливна суміш. Найчастіше це виникає через забився брудом паливного фільтра або шланга. Фільтр слід замінити (краще це робити кожні 3 місяці), а шланг досить лише прочистити.

Хускварна - надійний помічник дачника
Бензиновий тріммер цієї моделі може прослужити багато років, головне, дотримуватися правил експлуатації і своєчасно проводити огляд і заміну необхідних деталей. Тим більше що ціна бензокоси Хускварна 128R повністю відповідає її якості та продуктивності.

Огляд Мотокоси Husqvarna 128R — відео