Бегонія Месона (Begonia Masoniana) — фото, відео

бегонія Месона
Бегонія Месона — один з найкрасивіших представник декоративно-листяних видів бегоній. Компактний, швидко формується кущ, який досягає висоти 20 — 25 см, відмінно впишеться в будь-який інтер’єр, а незвичайне забарвлення варіегатной листя без сумніву буде приковувати погляди, роблячи цю квітку — центром вашої зеленої колекції.

Запорукою успіху при вирощуванні цього виду бегонії є правильна організація поливу в період активного росту і створення всіх необхідних умов для періоду спокою, який найчастіше доводиться на листопад-лютий.

Декоративна цінність цієї бегонії, в основному, полягає в незвичайному забарвленні листя — чорний хрестоподібний візерунок на яскраво-зеленій листової пластини з густим опушенням. У більш зрілих рослин листя може набувати слабо-сріблястий відтінок.

Основні правила догляду за бегонії Месона

Бегонія Менсона (Begonia Masoniana) відноситься до невибагливим рослинам, не вимагає особливих умов утримання. Віддає перевагу пухкі, добре аеровані грунту з відмінною пропускною здатністю, при посадці необхідно створити хороший дренаж (укласти на дно горщика), щоб уникнути застою води, який може викликати кореневі гнилі, особливо при різкому зниженні температури середовища.

Розмноження Begonia masoniana

Є кілька способів розмноження цієї бегонії:

• Відділення дітки;
  • Розподіл бульби;
  • Листовими живцями.

При розподілі дітками зрізається верхівка кореневища (7 — 8 см завдовжки), опушувалися «Корневином» і садиться в горщик під плівку. Після появи паростків плівка знімається.

При розподілі бульби — він розрізається на декілька частин, кожна з яких повинна мати нирку.

Розмноження листовими живцями — листова пластина з держаком відділяється від куща, і поміщається в склянку з водою, при появі корінців пересідає в горщик.

Відео: бегонія декоративно-листяна