Алоказия амазонская — догляд в домашніх умовах, цвітіння, хвороби. відео

Алоказия амазонская будинку
Ароїдні квітка алоказия амазонская є гібридом видів Лоу і Сандера, і часто продається як Сандера. Привертає квітникарів декоративним листям, зростаючими навіть в неволі до півметрової довжини. Невеликий стебло, до 15 см, робить кущ компактним і декоративним. Відмінністю амазонки є колір живців листя, він рожевий. Як і всі інші види алоказій, австралійська отруйна, але для лікування не використовується. Серед бегоній, фіалок, спатифиллум, антуриумов, гіппеаструмів, пеларгонії та інших рослин алоказия виділяється гарним листям і акуратною формою.

Вимога до змісту і догляду

Декоративне кімнатна рослина
Як декоративна рослина алоказия амазонская цінується за гарні великі листи. Вони мають стріловидну форму, металевий блиск і скелет, який складають прожилки, пофарбовані в білий колір. У темряві виглядає лист моторошно. Корінь представляє бульба, у якого утворюються і показуються на поверхні дітки. Суцвіття являє початок з одурманюючих ароматом, прикритий покривалом. Але цвіте рослина дуже рідко, тільки при ідеальному змісті.

Цвіте алоказия амазонская
В результаті цвітіння алоказии амазонської в природі дозрівають ягоди червоного кольору. Усередині м’якоті знаходяться насіння, готові до проростання. Висівається що не встигла висохнути ягідка, і через місяць з’явиться паросток. Іншими способами розмноження є використання діток, живцювання від стовбурової нирки і листа.

Хвороби і шкідники алоказии амазонської

Алоказіі потрібна допомога
Якщо рослина отримує дбайливий догляд, воно захищене від хвороб. Але при сухому повітрі, рідкісної обробці під душем можуть на рослині з’явитися шкідники:

• павутинний кліщ;
  • щитівка;
  • тля.

Для боротьби з ними використовуються мильно-тютюнові розчини, спиртове обтирання для щитівок і біологічні препарати. Якщо шкідників стає багато, застосовують інсектициди — Фитоверм, Актара, Іконфідор.

Незайвим для профілактики хвороб алоказии амазонської знову придбаний екземпляр рослини витримати в карантині не менше 2 тижнів. Хвороби і шкідники за цей час проявляться, і інші рослини вбережуть від зарази.

Результат неправильного догляду
Неправильний полив алоказии може привести до загнивання коренів і листя. Але це неинфекционная хвороба, що стосується однієї рослини. Якщо зміст тропічних рослин ведеться в холодному сирому кутку, то хвороби алоказия амазонської пов’язані з заселенням суперечка і зростанням грибниці фітофтори або борошнистої роси. Спори дрімають в грунті до пори, вносяться з необробленим грунтом при пересадці. В цьому випадку допомогти не втратити зелений сад будинку допоможуть тільки фунгіциди.

Відео про догляд за Алоказіі