Абіга пік — інструкція із застосування для різних рослин, відео

Абіга пік інструкція із застосування
При виборі ефективного і безпечного для рослин фунгіциду, особливу увагу варто звернути на такий препарат як Абіга Пік, інструкція із застосування якого дає підстави стверджувати, що він з легкістю позбавить культурні рослини на вашій присадибній ділянці від цілого ряду грибкових захворювань. Як правильно його застосовувати, чому варто зупинити свій вибір саме на таку хімічну речовину — докладніше в нашій статті.

Склад і властивості препарату, схема дії

склад і властивості препарату
Діюча речовина фунгіциду Абіга Пік — хлорокис міді, яка має середню токсичністю, впливає на збудника захворювань грибкової групи контактним способом. Мідь, що входить до складу солі, блокує ростові і дихальні функції суперечки мікроорганізму, що сприяє зниженню його життєдіяльності, внаслідок чого знижується його патогенна активність і настає загибель.

Найбільш ефективний спосіб обробки культур цим хімікатом — мелкодисперсное хмарне обприскування, яке дозволяє діючій речовині проникнути на всі ділянки рослини, де можуть знаходитися патогенні, швидко їх знешкодити.

Приготування робочого розчину і способи обробки

приготування робочого розчину

Перед тим як почати роботи з хімічними речовинами, такими як Абіга Пік, обов’язково вивчіть інструкцію по застосуванню цього препарату!

Спочатку слід приготувати маточний розчин, для чого 50 мл хімікату змішують з 1 л води. Далі отриманий концентрат вливають в 10 л води кімнатної температури і гарненько перемішують. Робочий розчин готовий до застосування!

Обробка і витрата робочого розчину для кожної культури — індивідуальні, повну інформацію можна отримати з таблиці, що додається до препарату.

Абіга Пік — інструкція із застосування на окремих культурах

Абіга пік для різних рослин

Суспензія застосовується для боротьби з такими захворюваннями, як:

• фузаріоз;
  • фітофтороз;
  • пероноспороз;
  • церкоспороз;
  • парша на грушах і яблунях;
  • борошниста роса;
  • оидиум;
  • мілдью;
  • бактеріоз;
  • Моніліоз.

Правила обробки рослин і норми витрати

обробка рослин препаратом Абіга пік

Розчин Абіга Пік застосовують тільки для обприскування зеленої маси рослини, особливих нюансів в цьому немає, правила досить прості:

1. Для підвищення ефективності, культуру слід обробляти з усіх боків. Роблять так щоб зелені листи були змочені і з нижньої сторони, і з верхньої.
  2. Обприскування слід проводити за допомогою спеціальних розпилювачів. Після використання ємності необхідно ретельно промити під проточною водою.

Заходи безпеки при роботі з препаратом

правила обробки рослин
Перед початком роботи необхідно надіти закриту спеціальний одяг, щоб мінімальна кількість шкірних покривів залишилося незахищеними. Обов’язково надіньте рукавички, респіратор і окуляри, які захистять слизові від впливу хімічних сполук.

Переконайтеся, що поруч з місцем роботи немає тварин і дітей. Ємності, в яких готується робочий розчин, повинні бути скляними або пластиковими.

Приймати їжу, пити або курити в місці, де проводяться роботи з Абіга Пік категорично забороняється!

Обробку рослин слід проводити рано вранці або ввечері, перед заходом сонця, в спокійну погоду. Розчин стійкий до змивання дощем і росою, що є безперечним плюсом (період до дощу — 5,5 — 6 годин).

Якщо хімікат все ж потрапив на шкіру або волосся, необхідно без зволікання промити водою. Надалі, якщо шкіра червоніє, свербить або спостерігаються інші прояви роздратування, обов’язково звернутися до лікаря.

Нейтралізувати пролита препарат можна кальцинованої або харчовою содою, розвівши 2 столові ложки в 1 л води.

Препарат слід зберігати в темному прохолодному місці, недоступному для малолітніх дітей, в дали від харчових продуктів.

Переваги та недоліки препарату

Істотний недолік Абіга Пік — виключно контактну дію. Діюча речовина не здатна проникнути в тканини рослини. Використовувати його можна буде лише тоді, коли хвороба вже проявилася. У профілактичних цілях ефекту ця суспензія не має.

аналоги препарату

До аналогам Абіга Пік можна віднести багато мідь-містять фунгіциди, але найбільш схожий він з:

1. ХОМом.
  2. Оксіхомом.
  3. Бордоською сумішшю.
  4. Купроксат.

Виростити здорову культуру — велике мистецтво. Ще складніше виявити причину захворювання, правильно підібрати препарат і в потрібний момент його застосувати. Вивчивши інструкцію і рекомендації до застосування Абіга Пік, можна резюмувати, що це засіб — одне з найдоступніших, простих і ефективних у використанні на дачній ділянці.

Контактний фунгіцид Абіга пік — відео